Adana Chiller Sistemleri

ADANA CHİLLER

Hava soğutmalı ve su soğutmalı Adana chiller sistemleri Merketrade tarafından yüzde yüz sermayeyle hizmet vermektedir. Adana merkez ve ilçelerinde üretilen hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleri birden çok soğutma kapasitelerine sahiptir. Öncelikle bu kapasiteye sahip birçok farklı model üretmekteyiz. Bugüne bakılarak Dünya piyasasında bu şekilde geniş ürün portföyüne sahiptir. Portföye sahip tek chiller soğutma sistemleri markası olmasının haklı gururunu yaşamaktadır. Geniş ürün yelpazelerimizle müşterilerimize yer vermektedir. Projelerinde tam çözüm sunmanın yanı sıra enerji verimliliğinizde göz önünde bulundurmaktadır. Amacımız gelişen ve yeni nesli teknolojiyle enerjiye istenilen gereksinimin arttırmaktadır. Bu günlerde A ++ serisi ürünler üretip yüksek olmayan tüketim ile yüksek performans sağlayabilmektedir. Ar-Ge ve Ur-Ge çalışmalarımız ile her geçen gün daha iyisini sunmaya devam etmektedir. 

Endüstri 4.0 gelişen teknolojiyle beraber gelen akıllı uygulamalar A +++ enerji verimliliği, maksimum kapasite kullanımına sahiptir. Kolay bakımı olan, smart Technologies yazılımlı, orijinal yedek parçaya sahiptir.  Ayrıca yerinde teknik servis olanağıyla müşterilerimize her anlamda teknik destek veren cihazlar üretiyoruz. Su soğutma ihtiyacı olan tüm kurumlarda birçok cihazımız kusursuzca bir biçimde hizmet vermektedir. Üstelik Chiller su soğutmalı cihazlarımız da su tankları 10 litredir. Su soğutmalı chiller sistemleri dijital göstergeli termostatlara sahiptir. Chiller soğutmalı cihazlarımız aynı zamanda yapısında CFC free soğutucu gaza sahiptir. Ana yapısı olan kompresörler gürültüsüz çalışma özelliğine sahiptir.

Adana Chiller Sistemleri Cihazları

 Cihazlarımız Avrupa aynı zamanda Dünya standartlarına uygundur. Kabinleri elektrostatik boyalıdır ve paslanmaya ve çizilmeye dayanıklıdır. Portatif özelliği sayesinde kolay taşınma özelliğine sahiptir. Tasarımı sayesinde yerde tasarruf sağlamaktadır. Sistem olarak hem su akış uyarıya sahiptir hem de su akış kontrol sistemine sahiptir. Bu yanında cihazlarımız Adana’daki oteller, Adana devlet ve özel hastaneler, Adana’daki alışveriş merkezleri, Adana’daki matbaa sanayiler. Adana organize sanayi sitesi, Adana döküm sanayisi, Adana endüstriyel üretim tesisleri gibi birçok sektör. tesis, kurumlar için uyumludur. Tekerlekleri sayesinde işletmeler içinde istenilen yere kolayca koyulup yerleşimi yapılmaktadır. Cihaz içerisinde su pompası ve su tankı mevcuttur. Böylece cihaza su giriş ve çıkışları hortumu bağlayarak hemen işletmeye alınmaktadır. Daha fazla bilgi ve yeni chiller sistemleri için lütfen bizi arayınız.