Adıyaman Chiller Sistemleri

ADIYAMAN CHİLLER

Merkeztrade olarak Adıyaman chiller sistemleri hizmeti vermekte ve üretmektedir. Bu bölgede otel, sağlık tesisleri, alışveriş merkezi, gıda sanayi, tekstil. fabrikalar gibi birçok işletmelerde ve sektörde ayrıca Türkiye’nin yaklaşık olarak her bölgesinde hizmet vermektedir.Adıyaman iline ve birçok ilçelerine sağladığımız Chiller Soğutma Sistemlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bununla beraber chiller üretim, imalat ve ihracat işleri yapmaktadır. Merkez şubesi Konya bulunmaktadır. Ve 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Sizde doğru hizmeti doğru yerden almak için arayabilir ya da internet sitemiz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

Evaporatör ve kondanser hacimlerinden oluşan soğutma sistemi ana ekipmandır. Chilleri; Türkiye üzerinde sayısız il ve ilçelere erişmektedir. Merkeztrade, Adıyaman ilindeki müşterilerinin memnuniyetini öncelikli işi olarak görmektedir. Yüksek kalitede, uzun ömürlü chiller cihazlarına ulaşılmanızı sağlamaktadır. Her sektörde Dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Merkeztrade teknolojik olarak gelişmiş, mükemmel kalitesiyle ve uygun fiyatlarla üretmekteyiz.

Adıyaman Hava ve Su Soğutmalı Chiller Sistemleri

Dünya genelinde ve Türkiye’de etkin kullanıma sahip olmaktadır. Bunun yanında yaygın olarak tercih edilen iki ayrı chiller kullanılmaktadır. Bunlar hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleri olmaktadır. Chiller çeşitleri arasındaki fark yapılırken dikkat edilen ısının kaynağının yönüne bağlı olmaktadır.  Yani hava soğutmalı chiller gelen ısıyı havaya atarken, su soğutmalı chiller gelen ısıyı suya atmaktadır. Merkeztrade, Adıyaman’ın tüm bölgelerinde imalatı gerçekleştirmektedir. Kullanıma hazır olan tüm hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller soğutma sistemleri modellerinin üretimini sağlamaktadır. Ayrıca üretim aşamasında hava soğutmalı veya su soğutmalı chiller ihtiyacı olan sektörlerden biri de sanayi sektörü olmaktadır.

 Adıyaman Organize Sanayi sitesi için gerekli olan chiller modelleri yerin büyüklüğünden tutunda personel sayısına kadar her bir etken göz önüne alınarak seçilmektedir. Sanayi sitesinde bulunan tesisiniz için mutlaka profesyonel ekiplerle birlikte hareket etmeniz daha doğru olmaktadır.Güçlü kadromuz tarafından gerçekleştirilen bu hizmetlerden yararlanmak, hizmetlerin fiyat bedelini öğrenmek ve daha fazla bilgi için çağrı merkezi numaramızı arayabilir ve üretim talebinde bulunabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.