Afyon Chiller Sistemleri

AFYON CHİLLER

Merkeztrade 40 yılı aşkın süredir Afyon chiller soğutma sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Soğutma, kompresör ve chiller imalatı hizmeti vermektedir. Bunun yanında satış, servis, mühendislik hizmetleri alanlarında lider konumda olmaktadır. Konya Organize sanayi bölgesinde imal ettiğimiz cihazlarımı Konya başta olmak üzere İstanbul’da ofisimizle de sizlere hizmet vermektedir.

Chiller Sistemleri Avantajları

Afyon’da eğer bir chiller soğutma sistemleri cihazına sahip olmanız halinde ihtiyacına göre tasarlandığını bilmelisiniz. Bunun yanında chiller sistemlerinde alçak ve yüksek basınç korumaları bulunmaktadır. Böylece aşırı basınçlarda bile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Chiller soğutma cihazları uzun ömürlü olduğu gibi dirençli ve oldukça dayanıklı olmaktadır.

Chiller Sistemleri Cihazları

Merkeztrade üretimini yaptığı su ve hava soğutmalı chiller sistemleri ısıtma ve soğutma özelliğine sahip olmaktadır. Modern ve paket tip özel dizayna sahip olmanın yanında gürültüsüz çalışmaktadır. Düşük ses seviyesine sahip chiller soğutma cihazlarımızın en büyük avantajı ise maksimum verim sağlamalarıdır. Kapasite denetimini kolaylaştıran çoklu scroll kompresör uygulmasına sahip olmaktadır. Hidrolik kit ve su akümülasyon tankıyla beraber kurulum rahatlığı ve kolaylığı sağlamaktadır. Pompa ve kolektör gruplarını gerektirmeyecek pratik çözüm sunmaktadır. Endüstri proses uygulamalarına ideal imalatlar sağlamaktadır. -15 santigrat dereceden 46 santigrat derece sıcaklığa kadar çalışma olanağı sağlamaktadır.

Plakalı esanjör aracılığıyla maksimum ısı iletimi sağlamaktadır. Özelliğinin arasında Flow-switch gerektirmeyen fark basınç prosestadı bulundurmaktadır. Donma termostatı ve otomatik ısıtıcı bulunmaktadır. Donma termostatı ve otomatik ısıtıcıya sahip olmaktadır. Aynı zamanda kontrol micprocess kontrolüne sahip olmaktadır. Fanlarda tam modülasyonlu ya da kademeli çalışma özelliğine sahip olmaktadır. Kablolu uzaktan kumanda ile kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Paket chiller sistemlerinde 15 kW kadar olan bölümlerde satrifuj fan kullanılması vb. aracılığıyla iç yerlerde kullanım rahatlığı ve kondenser havası kanalıyla dışarı atılma özelliğine sahiptir.

Chiller sistemlerinde pompa, akümülasyon tankı, emniyet ventili. vanalar, büzüşme tankı, flow-switch, pislik tutucu prüjörlü olarak paket üretim yapılabilmektedir.  Hava ve su soğutmalı chiller sistemlerimiz ile ilgili bütün satın almalarınız için ulaşınız. Ticari taleplerinizin karşılanması için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.