Ağrı Chiller Sistemleri

AĞRI CHİLLER

Alanında uzmanlaşmış, profesyonel ekibimiz 7/24 çalışarak Ağrı Chiller Sistemleri ve soğutma sistemlerini desteği vermektedir. Çözüm odaklı dinamik bir şekilde alanında uzman personellerimizle destek sağlamaktadır. Ağrı soğutma sistemleri için hemen sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşınız. Ya da formu doldurmanız halinde biz size ulaşım sağlamaktayız .

Merkeztrade Soğutma sistemleri, soğuk oda destek danışmanlığı, soğuk hava deposu destek danışmanlık bir çok hizmet vermektedir. Bunun yanında chiller soğutma sistemi, hava soğutmalı chiller sistemleri, su havalı chiller sistemleri. chiller sistemleri imalatı, soğuk hava panelleri fiyatları, Ağrı’ ya gönderilecek cihazların fiyatları, Ağrı kargo ücreti. soğuk hava motoru fiyatı, soğutma cihazları yedek parçası fiyatları, soğutma şekilleri, biçimleri ve yöntemleri. Merkeztrade soğuk şoklama fiyatları gibi birçok alanda size yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Chiller soğutma sistemleri, bağımsız akışkanların soğutulması, iklimlendirme cihazları veya soğutma sistemlerinin malzeme olarak kullanılmaktadır. İkinci durumda görevleri, diğer amaçların yanında ısı eşanjörlerindeki ve su soğutucu evaporatörlerindeki sıvıları soğutmadır. Chiller soğutma cihazları çok farklı endüstriyel, sanayi ve ticari gibi birçok uygulamalara sahip olmaktadır. Çevirisi ise soğutma sistemi anlamına gelmektedir. Chiller soğutmalı cihazlarımız nedir, neden almalıyız, nasıl çalışır gibi birçok sorunun cevabı ise şu şekildedir:

Ağrı Chiller Sistemleri Elemanları

Soğutma sistemleri; evaporatör, kondanser, genleşme vanası ve kompresör gibi malzemelerden oluşmaktadır. Chiller soğutma sistemlerinin çalışma prensibi ise gazın kompresör bölümünden sıkıştırılması ve ısınmaktadır. Daha sonrasında ise kondanserde soğutulması biçiminde çalışmaktadır. Bundan sonra ise gaz, genleşme vanasından geçmektedir. Ardından basınçtan dolayı ısısı azalır ve sıvılaşma oluşmaktadır. Soğutulmak istenen sıvıdan evaporatörden geçtiğinde ısıyı almış olmaktadır. Böylece devir daim ederek bu sistem devam etmiş olmaktadır.

Cihazlarımızdan olan mini chiller sistemlerine sahip ürün küçük kapasiteli oluğ soğutma karşılamak amaçlı tasarlanmaktadır. Ürün içine su pompası, su tankı, su tesisatı mevcuttur. Böylece çalışacağı yerdeki makineye yalnızca su giriş-çıkışı hortumla bağlanarak anında işletmeye alınabilir. Chiller soğutma sistemlerinde çalıştırma da yalnızca bir sefer su konulacağından kireçlenme ve kirlenme gibi avantajı bulunmaktadır. Cihaz boyutunda fazla yer kaplamaması adına ve tümüyle çalşır bir ünite olması nedeniyle soğutacağı yakın yere veya yanına konulmaktadır. Bir diğer cihazımızda ise ozona zarar vermeyen R407 C soğutucu akışkan kullanılmaktadır. Su sıcaklığı ve alarnm parametreleri görsel ve sesli ikaza sahiptir.