Ankara Chiller Sistemleri

ANKARA CHİLLER

Ankara Chiller Soğutma Sistemleri Satış

Merkeztrade en iyi ve en uygun fiyat garantisiyle chiller soğutma sistemleri cihazları sunmaktadır. Chiller satış departmanımız, işletmenizin sektörü dahilinde ve ihtiyacınıza en uygun chiller modelini belirlemektedir. Böylece güvenli satış süreçlerini yürütmektedir. Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi satış süreçlerinde ekibimizin yaptıkları bulunmaktadır. Bunlardan birincisi alanın genişlik ve büyüklüğüne bakılmaktadır. Bununla birlikte kişi sayısı hesabı da yapılmaktadır. Ardından aydınlatma kaynaklarının tespitleri yapılmaktadır. Daha sonrasında ısı kaynağı ve kayıplar belirlenmektedir. En uygun chiller kapasitesi hesabı yapılmaktadır. Konya organize sanayi bölgesinde talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda chiller soğutma sisteminiz sağlanmaktadır. Böylece soğutma sisteminiz hazır olmaktadır. Güvenli bir şekilde kargolanır ve adresinize teslim edilmektedir. Eğer isteğiniz olursa alanında uzman ekibimizle beraber kurulum desteği de sağlanmaktadır. Daha sonra herhangi bir sorun olması durumunda Merkeztrade sizinle asla irtibatı kesmemektedir. Yedek parça ve aksesuar satışı da yapılmaktadır.

Ankara Chiller Soğutma Sistemleri Keşifte Neler Yapılmaktadır?

Chiller keşif hizmeti sırasında kurulacak alanın ihtiyacı olan ve maksimum tasarrufu sağlamak en büyük amacımız olmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti desteğini danışmanlarımızla size en özel çözümler sunulmaktadır. Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi keşfi sırasında şunlar yapılmaktadır. Öncelikle alanın büyüklüğü ve genişliği en iyi şekilde hesaplanmaktadır. Alanda olabilecek ya da mevcut kişi sayısı hesaplaması da yapılmaktadır. Aydınlatma kaynaklarının tespiti yapılmaktadır ve en önemlisi chiller kapasite hesabı yapılmaktadır. Isı kaynaklarının tespiti yapılır aynı zamanda ısı kayıplarının tespitleri yapılmaktadır. Yapıdaki cam ve hava çıkışları belirlenmektedir. Son olarak işletmenin hizmet alanına uygun cihaz belirlemesi yapılmaktadır.

Ankara Chiller Soğutma Sistemleri Satışında Neler Yapılmaktadır?

En uygun fiyat garantisi sağlayan Merkeztrade chiller satış ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermektedir. İşletmenizin sektörüne ve ihtiyaçları içinde en iyi ve en uygun chiller modelini belirleyerek güvenli satış süreci yürütülmektedir. Chiller soğutma sistemleri, klima santali ve su soğutma kulesi satışı sürecinde sırasıyla şunlar yapılmaktadır. İlk olarak keşifte de söz ettiğimiz için alanın büyüklük veyahut genişliği hesaplanmaktadır. Aynı şekilde kişi sayısı hesabı yapılmaktadır. Daha sonra ısı kaynağı ve kayıpları belirlenmektedir. En önemlisi keşifte de yazdığımız gibi chiller kapasite hesabı yapılmaktadır. Konya’da sanayi bölgesinde kendi imalathanemizde cihazınız üretildikten sonra güvenle kargolanmaktadır. Daha sonrasında adrese teslim edilmektedir. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda montaj ekibimizle beraber montaj desteği sağlanmaktadır. Satış sonrası bakım hizmeti ise yalnızca Konya merkez ve ilçelerine verilmektedir. Chiller soğutma cihazınızla herhangi bir sorun olma dahilinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.