Antalya Chiller Sistemleri

ANTALYA CHİLLER

Merkeztrade olarak Antalya chiller sistemleri merkez ve Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre. Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumulca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu. Döşemealtı, Kepez ilçelerinde Chiller sistemleri ve soğutma sistemleri cihazlarının imalatı ve ihracatını yapmaktayız. Cihazlarımız minimum sıcaklıkta su sağlayarak maksimum verimle çalışmayı temin ederler. Gelişmiş ve yeni nesil teknolojiyle, değişken kompresör motor hızı yasasını temel almaktadır. Buna karşılık vida hızının termal yüke göre ayarlanması amacıyla kompresör motoruna bir elektrik sinyali gönderilmektedir. 

Söz konusu termal yük ise çoksa kompresör daha hızlı çalışarak soğutucu gaz akışkanı hızlandırır ve buna göre soğutma gücünde de artış olmaktadır. Diğer yandan invertör soğutucu gaz akışkanı hızını düşürerek aynı oranda soğutma gücünü de azaltmaktadır. Cihazlarımız birçok avantajları vardır. Öncelikle cihazlarımızdan maksimum verimlilik almaktadır. Bütün çalışma şartlarında en yüksek EER ye sahip olmaktadır. Cihazımız kompresör çeşidi olarak invertör tahrikli vidalı kompresöre sahip olmaktadır. Yüzde 25 ila yüzde 100 arasında geçişsiz ve sürekli modülasyona sahiptir. İnvertör tahrikli dahili pompalara sahiptir ve her türlü çalışma şartlarına doğrusal basınç değerleri elde etmektedir.

Antalya Chiller Sistemleri Cihazları

Cihazlardaki kondansatörler yani buharlaştırıcılar maksimum kompresör verimliliğine sahiptir. Cihazlardaki genleşme valfleri, EEV elektronik genleşme valfine sahip olup maksimum su sıcaklığı stabilesine ulaşmaktadır. Cihazlarımız aynı zamanda daha uzun kompresör hizmetine sahiptir. Demeraj akımı yani ani akım söz konusu değildir. Daha az sürtünmeye sahiptir. Güvenilir çalışmasıyla fark basıncı anahtarı ve su akış anahtarlarına sahiptir. Cihazlarımız basit kuruma sahip olduğu gibi bakımları da kolaydır. Kolaylaştırılmış ve hızlı başlatma ya sahip olan cihazlar açık veya kapalı ortama rahatlıkla kurulum sağlamaktadır. 

Cihazlarımızda kullandığımız soğutucu akışkanlar R134a yeşil soğutucudur ve ozon tabakasına bir zararı yoktur. Yani cihazımız çevreye zarar vermez çevre dostu cihazlardır. Merkeztrade imal ettiği hava ve su soğutma cihazları düşük sıcaklıkta su sağlayarak en yüksek verimle çalışmayı temin ederler. Hava ve su soğutmalı chiller sistemlerimiz Antalya otellerinde, Antalya özel ve devlet hastanelerinde, Antalya alışveriş merkezlerinde, Antalya’nın fabrikalarında, Antalya organize sanayi, Antalya’daki tüm tesislerde, sektörde projelerimiz yapılmaya başlamıştır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.