Artvin Chiller Sistemleri

ARTVİN CHİLLER

Merkeztrade Konya organize sanayi bölgesinde, Artvin chiller sistemleri merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Fabrikaların üretim yerindeki soğuk su isteğini karşılayan maksimum verimli chiller ve soğutma sistemlerinin imalatını yapmaktadır. İlk olarak cihazlarımız sektörde edindiğimiz 40 yılı aşkın bilgi birikimi, tecrübe, teknolojiye bağlı kalmaktadır. Bunun yanında Ar-Ge çalışmalarımızla dizayn edilmektedir.

Merkeztrade, cihazların satış öncesi ve sonrasındaki tüm ihtiyaç duyulan mühendislik, danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca taahhüt, tesisat kurulumu ve servis hizmetlerini yerine getirmektedir. Chiller sistemlerimiz; Artvin otelleri, Artvin alışveriş merkezlerinde, Artvin fabrikaları. Bununla beraber Artvin plastik üretim tesisleri ayakkabı imalat tesisleri, Artvin özel ve devlet hastaneleri. Artvin organize sanayisi, ambalaj, kalıpçılık takım tezgâhları gibi birçok yerde kullanıma uygun olmaktadır. Değişen ortam sıcaklığına rağmen, imalat hatlarında ihtiyaç duymaktadır. Duyulan en uygun sıcaklıktaki suyu, sabit akım ve basınçta devamlı sağlayabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Artvin Chiller Sistemleri Cihazları

Markamız Parky + Hvac Systems olup geniş ürün ve model seçeneklerine sahip olmaktadır. Bazı model gruplarımız kapalı devreyken bazıları açık devreye sahip olmaktadır. Soğutma kapasitesi 7 ila 800 kw arasında değişmektedir. Cihazlarımızda çevreye duyarlı R134A, R407C ve R410a gazı ile çalışan birden çok standart model bulunmaktadır. Cihazlarımız ayrıca kolay montaja sahiptir ve iç, dış ortam kurulumlar için uygundur. Temizliği de bakımı da kolay olan cihazlarımız Shell&tube tipi evaporatör tüm modellerimizde standarttır. Parky + Hvac System markalı kapalı devreye sahip cihazlarımızın üniteleri santrifüj tip sirkülasyon pompası. depolu Shell&tube tipi evaporatör, otomatik ve manuel hava atma valfleri, otomatik su dolum hattı ve su hattı basınç kontrol elemanlarıyla donatılmaktadır. 

Kısaca cihazlarımızın çalışmaları tamamıyla elektronik kontrol ünitesi tarafınca sağlanmaktadır. Soğutma cihazlarımız hermetik ve yarı hermetik tip soğutma kompresörlerine sahip olup hava soğutmalı bakır boru alüminyum kanatlı kondenserler ve aksiyel çeşitleri fanlarına sahiptir. Geniş ürün yelpazesine sahip Merkeztrade’in bütün modellerinde modüler ünit mevcuttur. Artık Galvaniz çelikten üretilmiş kasa, sıcak fırınmış toz polyester boyayla boyanan cihazlarımız siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda olmaktadır. Taleplerinize uygun olarak özel cihazlar tasarlanıp imal edilmektedir. Son olarak firmamız hakkında daha fazla bilgi için hakkımızda kısmını, daha fa fazla bilgi ve talep için bizimle iletişime geçebilirsiniz.