Aydın Chiller Sistemleri

AYDIN CHİLLER

İlk olarak Merkeztrade, yıllardır Aydın chiller sistemleri hizmet veren alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Firmamız, müşterilerine chiller ürünleri için teknik servis çözümleri sunmaktadır. Ülkenin dört bir yanına hizmet vermektedir. Şu hizmetler verilmektedir:

Chiller Sistemleri İmalat, Satış, Montaj

Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri İmalat, Satış, Montaj.

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri İmalat, Satış, Montaj

Mini Chiller İmalat, Satış, Montaj.

Klima Sistemleri Satış, Montaj, Bakım

Soğutma Sistemleri İmalat, Satış, Montaj

Soğuk Hava Deposu.

Soğuk Hava Deposu Panelleri

İklimlendirme Sistemleri

Nem Alma ve Nemlendirme Cihazları vb.

Ayrıca Merkeztrade olarak her zaman soğutma ve ısıtmada liderliği hedeflemektedir. Ülkemizde ilk kurumsal ticari iklimlendirme servis merkezi olarak sektöre atılmaktadır. Sıcaklık kontrolünde yaklaşık olarak 20 yılı aşkın tecrübesiyle ve ilk günkü iş aşkıyla sürdürmektedir.

Chiller İmalat ve Montaj Hizmeti

Öncelikle chiller sistemini imal etmeden önce işletmeye en uygun chiller modeli seçilmektedir. Böylece keşif sağlanmaktadır. Ardından projelendirilip imal edilmektedir. Uzman ekiplerimiz ile beraber montajı sağlanmaktadır.

Kullanılmış olan cihazlarınız için, su soğutma gruplarının periyodik bir biçimde bakımlarının yapılması çok önemlidir. Cihazlarınızın bakımları gerektiğinde veya değişim zamanı geldiğinde masraf yüksek olmaması periyodik bir şekilde bakımları yaptırılmaktadır. Çokça tesis kendi içinde, merkezi su soğutma grubu adına elektrik masraflarının büyük bölümü temin edilmektedir. Merkeztrade olarak bakımı yalnızca Konya il ve ilçelerine yaptığımız söylenmektedir. Montaj sonrası teknik bir arıza olması durumunda yaşanılan sıkıntı için irtibata geçebilirsiniz.

Chiller Sistemleri

Öncelikle chiller soğutma cihazlarınızın ömrü uzundur. Aynı zamanda kolay kolay arıza oluşturmamaktadır. Soğutma sistemleri doğru montelendiği ve uygun bir şekilde kullanıldığı taktirde arıza oluşturmamaktadır. Su soğutmalı chiller sistemleri ve hava soğutmalı chiller sistemlerimiz enerji tasarrufu sağlamaktadır. Son olarak onarım durumunda size tamir masraflarını en aza indirmektedir.

Periyodik bakımlar doğrultusunda da soğutucularda oluşabilecek herhangi bir kaçak engellenmektedir. Şarj olurken lazım olan iş gücünü hafifletmektedir. Ozona ve çevreye verilen zarar en aza indirilmiş olmaktadır. Bakım sonrası ilk olarak cihazın iş yükü fazlalaşmış gibi görünse de bu durum sizlere fayda göstermektedir. Böylece sistemlerdeki işletim verimi son derece fazlalaşmaktadır. Olası onarım masrafları yok olmaktadır.