Balıkesir Chiller Sistemleri

BALIKESİR CHİLLER

Balıkesir chiller soğutma sistemleri genel olarak büyük ve geniş binalarda daha çok tercih edilmektedir. Chiller soğutma sistemleri üstün merkezi soğutma sistemleri olmaktadır. Hava ve su soğutmalı chiller sistemleri olarak iki ayrı modele sahip olmaktadır. Konya’da Organize sanayi bölgesindeki yerimizde siz Balıkesir halkı için özel chiller sistemleri imalatı sunulmaktadır. Bu cihazlarda kullanılan soğutucu akışkanlar ozona zarar vermediği gibi cihaz çevreye de zarar vermemektedir. Sanki hiç yokmuş gibi gürültüsüz çalışmaktadır. Bunun yanında maksimum verimlilik sağlamaktadır. Bu cihazlar genel olarak oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar, üretim tesisleri gibi yerlerde kullanılmaktadır. Sizde bize ulaşarak maksimum performansa sahip bu cihazlardan alabilirsiniz.

Balıkesir Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri Grubu

Chiller sistemleri web sitemiz aracılığıyla sizde e-katalog kısmından veyahut ürünlerimiz kısmından incelenmektedir. Hava soğutmalı chiller cihazları ısıyı havaya atmaktadır. Merkeztrade, Parky+Hvac Systems adı altında birçok hava soğutmalı chiller cihazları üretmektedir. Böylece Balıkesir il ve ilçelerine birçok model sunulmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemlerinde scroll kompresör ile çalışan cihazlarımız bulunmaktadır. Bu model hava soğutmalı cihazlar montaj ve kolay bakım olanağı sağlamaktadır. Su soğutmalı ve hava soğutmalı cihazlarımız çevre ve ozon dostu özelliğine sahip olmaktadır. Cihazlarımız hızlı pompaya sahip gelişmiş teknolojiyle donatılmaktadır. 40 ila 161 kW kapasite aralığındaki modeller sessiz çalışmaktadır. Böylece gürültüye sebep olmamaktadır.

Hava Soğutmalı Chiller Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eğer bir chiller soğutma sistemini işletmenize düşünüyorsanız bunlara dikkat edilmektedir. Öncelikli olarak hava soğutmalı chiller sistemleri için en önemli husus yükseklik olmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemlerinde yüksekliğin fazlalaşmasıyla kapasite düşmektedir. Bu oranda yaklaşık olarak %1 olmaktadır. Bu nedenle doğru bir chiller seçiminde yükseklik göz önünde olmaktadır.

Diğer bir önemli husus ise çalışma ortamı olmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemleri dış ortamda çalıştırılmak daha uygun olmaktadır. Dışarıda kurulabilecek ideal bir alan mevcutsa hava soğutmalı tercih edilmektedir.

Chiller sistemleri seçiminde çalışacağı bölgenin gece ile gündüz arasındaki farkta göz önünde bulundurulmaktadır. Eğer bu fark yüksek ya da bölge çok soğuk olması halinde hava soğutmalı tercih edilmektedir. Diğer önemli iki husus ise hava sıcaklıklarına direnç ve elektrik ücretlendirmesi olmaktadır. Daha fazla bilgi, hangi chiller modeli size uygun olduğunu seçemediyseniz irtibata geçmeniz daha uygun olmaktadır.