Bartın Chiller Sistemleri

BARTIN CHİLLER

Yeni nesil Bartın soğutma sistemleri ve chiller sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller cihazları olarak fabrika hastane, alışveriş merkezleri, oteller. imalat tesislerinin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Chiller sistemleri satış ekibimiz ise chiller soğutma sistemleri. chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım şartlarına bağlıdır. Buna bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar için onarım ve teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Merkeztrade olarak 40 yılı aşkın zamandır iklimlendirme, havalandırma ve soğutma grupları sektörlerinde hizmet vermektedir. Yılların geçmesiyle ve bu yıllar içinde öğrendiğimiz bilgiler ışığında hizmet vermektedis. Bununla beraber yeteneklerimizle ve tecrübeleriyle siz müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Uzman kadromuz yalnızca chiller soğutma grupları üzerine ülkemizin her yerinde hizmet sunmaktadır.

Bartın’da chiller soğutma sistemleri hakkında uzman olan Merkeztrade bütün ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Chiller soğutma sistemleri satış ve satışından sonrasında da hizmetimiz devam etmektedir. Servis ve cihazımızın her türlü sorunla karşılaşması halinde siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktadır.

Barın merkez ve Amasra, Kurucaşile, Ulus ilçelerinde chiller sistemleri ve soğutma grupları satış ve servis hizmetlerinde en hızlı, en iyi fiyat garantili, en mükemmel cihaz garantisiyle devam ettirmektedir.

Bartın Soğutma Sistemleri Cihazları

Bartın chiller soğutma grupları Merkeztrade; su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak ikiye ayrılmaktadır. Evaporatörler aracılığıyla en iyi verim ısı alışverişi salamaktadır. Chiller soğutma sistemleri ihtiyaçları karşılanması doğrultusunda doğru bir chiller keşfi hizmeti almalısınız. Özellikle endüstriyel chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutmalı kulesi keşif yapmadan kurulduğunda firmanızın ücretini arttırmaktadır.

Bu sebeple biz de Bartın chiller soğutma keşif personelleri olarak sisteminizin doğru yere kurulmalıdır.  Bunun için gerekli olan keşif hizmetini sağlamaktadır. Teknisyenlerimizle firmanıza, imalat yerinize gelerek mekânın ve imalat şartlarına göre ihtiyaçlarınıza en uygun ürün sunulmaktadır. Chiller soğutma sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi satışı sağlanmaktadır. Bununla beraber satıştan daha sonrasındaki bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız.

Daha fazla bilgi için ve talepleriniz için bizimle irtibata geçiniz. Böylece istediğiniz en uygun ve en doğru chiller sistemlerine ulaşabilirsiniz. Daha uygun su soğutmalı ve hava soğutmalı chiller sistemleri için bizi arayınız.