Batman Chiller Sistemleri

BATMAN CHİLLER

Temeli Konyada ve 40 yılı aşkın süredir devam eden Merkeztrade Batman Chiller Sistemleri şehrine atılmaktadır. Batman iline hizmet vermeye başlamaktadrı. Merkeztrade, 7 gün 24 saat çalışan profesyonel ekibiyle birlikte Chiller soğutma sistemlerinin imalatını yapmaktadır. Bunun yanında üretimini ve ihracatını yapmaktadır. Otelde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, ilaç sanayisinde. kozmetik imalatında, yüksek katlı yapılarda ve tüm kurumsal, endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Chiller soğutma sistemleri Merkeztrade aracılığıyla Batman ilimize performans, güç tüketimi sağlamaktadır. Maliyet gibi birçok yönden avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. Bunlardan biriyse Chiller soğutma sistemleri istenilen işletmelerde, o işletmeye uygun ve müşterinin ihtiyacı doğrultusunda sistem temin edilmektedir. Çünkü Merkeztrade olarak önceliğimiz müşterilerimize iyi bir hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Örneğin Batman Organize Sanayi sitesindeki işletmeler için ortamın büyüklüğüne ve kişi sayısına bağlı olmaktadır. Bunun için Endüstriyel chiller soğutma sistemi kullanılmaktadır. Böylece chiller soğutma sisteminiz sessiz çalışarak olduğunuz ortamı hızlı bir şekilde soğutmaktadır.

Batman Endüstriyel Chiller Sistemleri

Merkeztrade, 1984 yılından itibaren ağırlıklı olarak endüstriyel soğutma grupları hizmeti sağlamaktadır. Soğutma üniteleri ve diğer chiller soğutma sistemlerinin üretim, ihracat, Ar-Ge ve imalatıyla uğraşmaktadır. İmalatını ve üretimini yaptığımız chiller soğutma sistemleri çevreye duyarlıdır. Sizde doğru hizmet ve güvenilir yerden chiller soğutma sistemi almak için arayabilirsiniz. Veyahut internet sitemizde bulunan mail adresimizle bize ulaşabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde kaliteyi yaratıp, gelişen teknolojiyle sistemlerimize değer katmaktadır.

Merkeztrade tarafından tasarlanan chiller soğutma sistemlerimiz yüksek EER değerine sahip olup düşük gürültüde çalışmaktadır. Ayrıca isteğinize bağlı olarak 2 veya 3 vidalı kompresör bulundurmaktadır. Chiller soğutma sisteminin kurulumları kolaydır, taşıması kolaydır.

İİş yerinizde daha rahat çalışmak ve hiçbir şeyin aksamamaktadır. Bunun adına yüksek kalite hava soğutmalı chiller sistemi veya su soğutmalı chiller sistemi için PARKY.HVAC bu alanda en iyi seçiminiz olmaktadır. Hava ve su soğutmalı chiller soğutma sistemi grubuna sahip olmak, en iyi su soğutma çözümünü elde etmek için ve sizde bu ekibin bir parçası yani distribütörü olmak istiyorsanız Merkeztrade ekibiyle lütfen iletişime geçin. Merkeztrade olarak iş birliğinizi dört gözle bekliyoruz.