Bayburt Chiller Sistemleri

BAYBURT CHİLLER

Bayburt hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleri, soğuk hava deposu, soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz. Öncelikle bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soğuk hava deposu imalatı, yapımı, montajı, chiller sistemleri, chiller sistemleri imalatını yapmaktadır. Merkeztrade, 40 yılı aşkın süredir güvenle Bayburt ve Bayburt’ un merkezinde ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin her bir iline chiller sistemleri ve soğutma sistemleri hizmeti vermektedir. Alanında uzman kadrosuyla endüstriyel soğutma sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri, su soğutmalı chiller sistemleri. soğuk hava deposu, soğutma sistemleri her türlü montajını yapmaktadır. İmalattan kurulumuna kadar tüm çözümlemelerde faaliyetlerini ekleyerek kalitesinden asla ödün vermeden günümüze kadar ulaşmıştır.

Toplam Kalite Yönetimi prensibiyle beraber hizmet vermeye devam etmektedir. Merkeztrade, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktadır. Bu yolda öncü, yenilikçi ve güvenilir firma olmayı başarmaktadır. Siz müşterilerimize, soğutma ve teknik gereksinimleri üzerine danışmanlıktan montaja bir bütünlük oluşturan bir hizmet sunmaktadır. Chiller sistemleri genellikle geniş alanlı ve çok katlı yapılarda tavsiye edilen soğutma cihazlarıdır.

Hava ve Su Soğutmalı Chiller Sistemleri

Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak farklı kondenser tiplerinde bulabileceğiniz Parky+Hvac Systems cihazlarında çevre dostu ozona karşı gazlar kullanıldığı için çevreye zarar vermemektedir. Maksimum verimliliğiyle ve birçok özellikle avantaj sağlamaktadır. Cihazlar sayesinde siz müşterilerimiz Bayburt otellerinde, Bayburt özel ve devlet hastanelerinde, Bayburt fabrikalarında. Bununla beraber Bayburt üretim tesislerinde, Bayburt organize sanayisi gibi birçok geniş alanlar için maksimum performans göstermektedir. Chiller soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz. 

Chiller sistemleri cihazları içerisinde hava chiller soğutma cihazlarını ürünlerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz. Merkeztrade ısının havaya atıldığı hava kaynaklı chiller soğutma sistemlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Scroll kompresör tipinde çalışan cihazlar hızlı montaj ve kolay bakım olanağı sağlayan dizayna sahiptir. Çevre ve ozona zarar vermeyen özelliğe sahip bir modeli düşük ses seviyesine sahip fanlarla görebilirsiniz. Opsiyonel değişken hızlı pompaya sahip böyle bir cihaz gelişmiş teknolojiyle zenginleştirilir. Soğutma kapasitesi 40 ila 161 kw kapasite aralığındaki bir cihazlar gürültüsüz çalışarak sizi rahatsız etmemektedir. Son olarak daha fazla bilgi ve talep için bizimle iletişime geçiniz. Böylece ücretlendirmeler dahil olmak üzere tüm chiller sistemleri ve soğutma sistemleri hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz.