Bilecik Chiller Sistemleri

BİLECİK CHİLLER

Bilecik chiller sistemleri ile alakalı olarak imalat ve satışlarda chiller yetkililerine güvenilmektedir. Sorunsuz bir cihaz almak açısından bu çok önemli olmaktadır.  Chiller soğutma cihazları satışını her makine işiyle uğraşan işletmelerin verebileceği bir hizmet olmamaktadır. Chiller imalat ve satışı her işletmeye ve panele göre değişiklik göstermektedir. Her chiller türünün kendine has özelliği ve paneli bulunmaktadır. Buna bağlı olarak imalatı da değişmektedir. Merkeztrade, Parky+Hvac Systems adı altında chiller soğutma sistemleri cihazları imalatı yapmaktadır. Merkeztrade aracılığıyla herhangi bir cihaz almanızda montajdan arızaya kadar asla bağlantı koparılmamaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri Cihazları

Chiller soğutma sistemleri geniş model aralığıyla özellikle bakımda periyodik olarak yapılmaktadır. Montaj kadar bakımda çok önemli olmaktadır. Bu yüzden bilinmeyen bir yere bakım yaptırılmamaktadır. Soğutma servisi dışında başka servislerle iş yapılmamaktadır. Hem maliyet açısından hem verimlilik açısından bu durum sizin yararınıza olmaktadır. Özellikle farklı tür cihazların elemanları ayrı olmaktadır. Hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller cihazları çok büyük önem arz etmektedir. Soğutma grubu ürünlerinin genel manada bakımı da belirlenen periyotlarla yapılmaktadır. Bakımlar belirlenen tarihler arasında özellikle Mart ayı başta olmak üzere belli aralıklar halinde yapılmaktadır. Bakımlarını periyodik bir şekilde yaptırmanız halinde daha sağlam kullanım avantajı yansıtılmaktadır.  

Chiller Soğutma Sistemleri Arıza Onarımı

Chiller soğutma sistemleri servisi iyi performans ve düşük maliyet için önem arz etmektedir. Nedeni ise chillersistemi yetkili servis firmalarına kurulum yaptırılmadığında ürünün kullanım kapasitesi düşmektedir. Bununla beraber eğer periyotlarla bakımı yapılmazsa maliyeti daha çok artmaktadır. Bu sebeple yanlış bakım ve yanlış arıza onarımı olmaması adına yetkili servise başvurulmalıdır.

Chiller soğutma sistemleri satış hizmetimizle ülkede her ilinde soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam etmektedir. Chiller satışı için adresimize gelerek veyahut ekibimize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif uygulamasından sonra firmanız için en uygun chiller cihazını, klima santralini ve su soğutma kulesi modelini belirlemektedir. Merkeztrade Chiller satış ve sonrası sürecini sorunsuzca yönetmektedir.

Merkeztrade aracılığıyla sunulan chiller sistemleri ürünleri ayrı istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda birçok model içermektedir. Tercihlerinize uygun en düzgün soğutma gruplarına e-katalog alanından bakabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.