Bingöl Chiller Sistemleri

BİNGÖL CHİLLER

40 yılı aşkın süredir kendinden söz ettirmektedir. Bunun yanında bilinen merkeztrade, Bingöl merkez ve ilçelerinde chiller sistemleri ve soğutma sistemleri imalat yapmaktadır. Ayrıca ihracat ve üretimindedir. Müşterilerimizin sistemine en uygun soğutma kapasitelerini hesaplamaktadır. Gereksinimlerine göre çözüm üretmektedir. Merkeztrade bilgi, tecrübe ve artan üretim kapasiteyle imalatlarına devam etmektedir. Yapılan her işi bir referans olarak görmektedir. Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutmaktadır. Firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Bu doğrultuda soğutma cihazları, su soğutmalı chiller ve hava soğutmalı chiller cihazları üretmektedir. Kurumsal yapı içerisinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kalite ve hizmette ödün vermemektedir. Avrupa standartlarına ve Dünya standartlarına uygun olmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti, imalatta kalıcılığı ön plana çıkartan anlayışla yoluna devem etmektedir. Sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamanın öncelikle koşulları; insan kaynaklarına, buna bağlı olarak Ar-Ge’ ye gerekli önemin verilmesi olduğunu savunmaktayız.

Merkeztrade Bingöl Chiller Sistemleri İçin Hizmetleri 

Merkeztrade olarak chiller sistemleri, chiller sistemi imalatı, chiller sistemleri üretimi, chiller sistemleri ihracatı. chiller sistemleri fiyatı, su soğutmalı chiller sistemleri, su soğutmalı chiller sistemleri fiyatı, su sistemli chiller fiyatları. su soğutmalı chiller ücreti, hava soğutmalı chiller sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri gibi birçok konuda hizmet vermektedir. Ayrıca su soğutmalı chiller sistemleri kompresörü, su soğutmalı chiller sistemleri konderser. su soğutmalı chiller sistemleri evaporatörü, su soğutmalı chiller sistemleri microprosör. Su soğutmalı chiller sistemleri devre elemanları gibi birçok konuda da yardımcı olmaktadır. Peki bu soğutma sistemleri nedir, neye yarar, nerede kullanılır? Öncelikle su soğutmalı chiller, su ile soğuyan sistemdir.

 Su soğutmalı chiller sistemlerde kule fanları mevcuttur. Konderser ünitesindeki borunun içerisinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğumaktadır. Enjeksiyon ve şişirme makineleri kalıpları ve hidrolik yağı. ekstruderlar, sıcak formlama kalıpları, perdah makineleri gibi birçok alanda uygulamaları mevcuttur. Su soğutmalı kompresörler tek cihazda 1 ila 4 kompresöre kadar sıralı çalışma özelliğine sahiptir. Sistemlerimizde kapasiteye uygun olan scroll tip veya yarı hermetik tip soğutma kompresörleri kullanılmaktadır. Kompresörler hata hallerinde yine kendi bakım atölyemizde onarılmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.