Bitlis Chiller Sistemleri

BİTLİS CHİLLER

Merkeztrade olarak Bitlis merkez ve ilçelerinde faaliyetimiz olduğu gibi yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aktif bir çalışma yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst seviyede olmasını sağlamaktadır. Firmamıza, cihazlarımıza, ürünlerimize değerli tutmaktadır. Bu amaçla alanında uzman profesyonel ekibimizle birlikte, sizler için özverili bir çalışma yürütmekteyiz. Chiller soğutma cihazlarımız ve soğutma cihazlarımızın yedek parçalarının imalatını yapmaktadır. 81 ilimize de sorunsuz hizmet vermeye devam etmektedir. Her geçen yıl imalat yaptığımız Chiller soğutma cihaz sayısı artarak devam etmektedir. Ayrıca 81 ilimize chiller soğutma sistemleri tasarlarken aynı zamanda panel, soğutma cihazları ve soğuk odalar da kurmaktadır. 

Bitlis Chiller Sistemleri Cihazları

Yaptığımız her işi referans biliyoruz ve hakkımızda sayfamızda referans bölümünde de görüleceği üzere birçok proje ve referanslara sahibiz. Ayrıca Bitlis merkez ve Hizan, Mutki, Adilcevaz, Tatvan, Güroymak gibi birçok ilçede yeni projelere imza atmaktadır. Tüm ürünlerimiz Avrupa ve Dünya standartlarına uygun olup imalatını bu şekilde gerçekleştirmektedir. Soğutma gruplarında cihazlarımızda kullanılan kompresör, fan, diğer aksamlar ürün ağacında da görüldüğü üzere Avrupa menşeilidir.  Amacımız cihazlarımızda ve projelerimizde uygun değerlerde kaliteli cihaz kullanılmasıyla sorunsuz, konforlu bir çalışma ortamı ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Chiller sistemlerimiz ise kondenser ve evaporatörden oluşan soğutma sistemi ana ekipmanıdır. Bina otomasyonuyla doğrusal çalışarak soğutma yükünü olması gerektiği kadarıyla devreye girdirerek çıkartmaktadır. Yaz ve kış olarak manuel veya otomatik devreye alma özelliğine sahip olmaktadır. Kondanser hacminin ayrıca tasarlanarak çatıya koyulduğunda uygulamaları veya malzemenin direkt üstünde istenen üretimine sahiptir. Yapıların soğutma yükü gereksinimine göre hacmi değişir. Bulunduğu alanda ayaklarının yapılacağı hacime betonarme yüzer yönetmenliğini yapmak gerekmektedir.

Ülke geneli geniş chiller teknik pazarlama ve servis ağıyla siz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Merkeztrade olarak Bitlis iline ve merkez ilçeleri başta olmak üzere Bitlis’teki evlerde, Bitlis otelleri. Bitlis devlet ve özel hastaneleri, Bitlis organize sanayi, Bitlis tekstil gibi birçok ilçelerine chiller satışını yapmaktadır. Bu en hızlı, uygun fiyatlarla ve en profesyonel şekilde ekiplerimizce sağlamaktadır. Bitlis’te chiller soğutma sistemi ve soğutma konusunda uzman olan merkeztrade, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Bitlis ilinde chiller soğutma ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. İletişim sayfasındaki forma telefon numaranızı ya da mailinizi bırakınız. Bitlis Chiller Sistemleri yeni bir projede bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.