Bolu Chiller Sistemleri

BOLU CHİLLER

Bolu Chiller sistemleri genel olarak geniş, çok katlı yapılarda ön görülen üstün merkezi soğutma sistemleridir. Öncelikle Su soğutmalı chiller sistemleri ve hava soğutmalı chiller sistemlerine ayrılmaktadır. İki ayrı kondenser tiplerinde bulabileceğiniz Merkeztrade chiller soğutma sistemleri cihazları ozona olduğu gibi çevreye zarar vermemektedir. Maksimum verimliliğiyle en büyük yarar sağlamaktadır. Cihazlar aracılığıyla siz de Bolu merkez ve ilçelerinde oteller, hastaneler, fabrikalar, üretim tesisleri. Bunun yanında organize sanayi sitesi, sanayi gibi geniş alanlar için maksimum performans göstermektedir. Chiller soğutma sistemlerine sahip olmanız mümkündür.

Bolu Hava Soğutmalı Soğutma Grubu

Sayfamızda soğutma grubu ürünleri içinde hava soğutmalı chiller soğutma grubunu inceleyebilirsiniz. Merkeztrade ısının havaya aktarıldığı hava kaynaklı chiller soğutma grubunda geniş bir model aralığı sunmaktadır. Scroll kompresör tipinde çalışan cihazlar hızlı kurulum ve kolay bakım olanağı sağlayan dizayna sahip olmaktadır. Çevre ve ozon dostu özelliklere sahip bir modeli ses düzeyi az fanlarla karşılaşabilirsiniz. Fonksiyonel değişken hızlı pompaya sahip olan böyle bir model yeni nesil teknolojilerle zenginleştirmektedir. 40 kw ile 161 kW kapasite aralığındaki bir model de çok fazla sessiz çalışarak gürültüye sebebiyet vermemektedir. 

Kısaca üstün bir merkezi soğutma sisteminin en iyi örnekleri arasındadır. Programlanma özelliğine sahip termostatlarıyla uzaktan kumanda sistemi de ürünün kolayca denetlenme özelliğine sahiptir. Öyleyse azaltılmış enerji ücretleriyle maksimum verim sağlayan ayrı modelleri de inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasındaki hızlı kurulum ve basit kullanım olanağı sunan bir model aradığınız ürün olabilir. Esnek yapıda dizayn edilen hava soğutmalı chiller soğutma grubu ürünleri kolay bakım yararı beğeninize sunmaktadır. Siz de 17 ila 40 kw veya 604 kW ile 804 kW gibi aynı olmayan aralıklarda çalışan pek çok hava soğutmalı chiller arasından sizin için en uygun modele sahip olabilirsiniz.

Bolu Soğutma Sistemleri Fiyatları

Son olarak Merkeztrade tarafından sunulan soğutma chiller sistemleri ayrı istek ve ihtiyaçlara yönelik birçok model içermektedir. Tercihlerinize göre en uygun, güvenilir ve doğru soğutma sistemine katalogdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstün soğutma sistemleri arasında yer alan modelleri bulabileceğiniz Merkeztrade ürünler soğutma sistemleri endüstriyel ve ticari uygulamalar için çok uygundur. Bolu Chiller Sistemleri daha fazla bilgi, istek ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.