Burdur Chiller Sistemleri

BURDUR CHİLLER

Merkeztrade Burdur chiller sistemleri merkez ve ilçelerinde köklü bir firma olmaktadır. Sofistike, maksimum kaliteli ticari, chiller sistemleri, soğutma sistemleri tasarımcısı ve imalatçısı olarak güçlü firma olmaktadır. Beraber sektörde yenilikçi, enerji tasarruflu ve orijinal chiller ve soğutma sistemlerini tanıtmaktadır. Yeni nesli tasarım ve mühendislik kabiliyetimiz, maksimum kaliteyi getirmek için pazardan gereken rekabet avantajını sağlamaktadır. Merkeztrade; hava soğutmalı ve su soğutmalı. çevre test dolapları, ultra düşük sıcaklıklı dondurucular gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bütün Merkeztrade ürünleri müşterilerimizin ihtiyaçları odak noktası olarak belirlenerek dizayn edilmektedir. İşlevleri ve nitelikleri bir testten geçtikten sonra sevkiyat yapılmaktadır. Merkeztrade’in Burdur merkez, ilçelerindeki müşterilerinin ve personellerinin beklentilerini beklentilerini aşan maksimum rekabet, avantajı elde etmektedir. Kendi yetkinlik ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla çalışanlarına büyük yatırım yapmaktadır. 

Burdur Chiller Sistemler Cihazları

Merkeztrade cihazlarında R407C, R404A, R410A, R134A, R32 ve R1234YF gibi farklı soğutucular kullanılmaktadır. Çevresel güvenli ve ozona etki etmeyen soğutucular kullanılmaktadır. Ayrıca merkeztrade gelişmiş donanım ve yazılım seçenekleriyle özel birimleri üretme kabiliyetine sahip olmaktadır. Cihazlarımız kompakt dizayna sahip olup soğutma suyu ihtiyacı olan tüm firma ve sektörlerde kullanılmaktadır. Güvenilir ve verimi maksimum soğutma cihazları üretmektedir. Seri soğutma kapasitesi 140kW ile 2927kW arasında değişen kapasitelerde olan modelden oluşmaktadır. R134a optimize edilmiş ve inverterli semi hermetik vidalı kompresörleriyle işletme ücretini azaltır. 

Özellikle su soğutmalı chiller sistemleri ömürlerinin çoğunu geçirdiği kısmi yüklerde soğutucu akışkan soğutmalı inverster sayesinde maksimum ESEER değerine ulaşarak firmalara tasarrufu sağlamaktadır. Bu cihazlar beton santralleri soğutmada, boya üretim tesisleri soğutmada, CNC tezgahlarını soğutmada, döküm fırınları soğutmada. ekstruder makinelerini soğutmada, lazer kesim ve markalama makineleri, laminasyon makinelerini soğutmada, metal enjeksiyon makinelerini soğutmada. lazer kesim ve markalama makinelerinde, plastik enjeksiyon makinelerini soğutmada, poliüretan makinelerini soğutmada. organize sanayi bölgelerindeki makineleri soğutmada, thermoform makinelerini soğutmada, kauçuk pres soğutmalarda kullanılır. Genellikle bu sayılan alanlarda, sektörlerde, firmalarda, hizmetlerde ihtiyaç duyulan bütün sektörlerde kullanıma uygundur. Daha fazla bilgi ve talep için bizimle iletişime geçiniz. İletişim formundan numaranızı ya da mailinizi bırakın biz size geri dönüş sağlayalım.