Diyarbakır Chiller Sistemleri

DİYARBAKIR CHİLLER

Diyarbakır Chiller Sistemleri

Chiller İngilizce kökenli olup Türkçe karşılığı soğutucu ya da soğutma sistemi olarak aktarılır. Temel prensibi ısıyı bir kaynaktan alıp başka kaynağa aktarma işlemini gerçekleştiren sistemdir. İki çeşit olan Chiller soğutma sistemi kondanser, genleşme vanası, kompresör ve evaporatöden oluşur. Birçok farklı aksamı bulunan chiller soğutma sistemleri günümüzde otellerde, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda. plastik üretim tesislerinde, ayakkabı imalat tesislerinde. gıda sanayi, matbaa sanayi, ilaç sanayi, döküm sanayi gibi birçok alanda. Hizmet sektöründe ve daha çokta endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Chiller alışveriş merkezleri, fabrika, otel gibi üretim tesislerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Merkeztrade olarak 40 yılı aşkın tecrübe ve profesyonel ekiplerimizle birlikte chiller soğutma sistemleri imalatı yapılmaktadır. Ayrıca üretim ve ihracatını yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle birlikte chiller soğutma sektöründe hizmet veren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman kadromuzla birlikte bu doğrultuda yalnız chiller değil genel anlamda tüm soğutma sistemleri üzerine ülkemizin her yerine hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Chiller Sistemi İmalatı

İmalatını yaptığımız su soğutmalı ve hava soğutmalı chiller sistemlerinde kompresör gücüne nazaran daha yüksek performans sergilemektedir. Bu ünitlerimizde, gövde içerisine entegre edilmiş hidrolik modül ve mikroişlemci kontrolü standart olarak bulunmaktadır. Hidrolik modülün sistem içerisinde bulunması sayesinde prosese kolay ve hızlı montaj sağlamaktadır. Cihazlarımızın diğer avantajlarıysa yüksek verimli soğutması, ülke standartlarına ve Dünya standartlarına uygun olmalıdır. Geniş ürün yelpazesine sahipliği gibi birçok özellik sayılmaktadır. Ayrıca ısıyı bir kaynaktan alarak başka bir kaynağa transfer etmektedir. Enjeksiyon soğutma sistemi olarak adlandırılmaktadır. Diyarbakır Chiller sistemleri soğutma cihazlarımız en iyi ve en ekonomik sonuçları vermeyi sağlamıştır.

Merkeztrade olarak Diyarbakır iline ve Bağlar, Kayapınar, Yenişehir, Ergani, Bismil, Sur, Silvan, Çınar, Çermik, Dicle. Hani gibi birçok ilçelerine chiller satışını en hızlı, uygun fiyatlarla ve en profesyonel şekilde sağlamaktayız. Diyarbakır’ da chiller ve soğutma konusunda uzman olan merkeztrade, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Diyarbakır bölgesinde chiller soğutma ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Veyahut iletişim sayfasındaki forma telefon numaranızı ya da mailinizi bırakınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.