Düzce Chiller Sistemleri

DÜZCE CHİLLER

Düzce Chiller sistemleri grupları, birçok alanda kullanıma uygun soğutma sistemleridir. Chiller sistemleri sanayi, endüstriyel alanlarda soğutma olarak, hizmet alanında ise Düzce oteller, Düzce hastaneler. Düzce alışveriş merkezleri, Düzce’de bulunan organize sanayi siteleri soğutma sistemleri kullanılmaktadır.

Chiller sistemleri aynı olmayan çeşit ve boyutlarda farklı markaların ihtiyaçları doğrultusunda dizayn etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Geniş alanlar için soğutma sistemleri kullanıma uygun olan iki farklı chiller sistemleri vardır. Bunlardan biri hava soğutmalı chiller sistemleriyken diğeri su soğutmalı chiller sistemleridir.

Düzce Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Chiller soğutma sistemleri içindeki gaz kütlesi bakır boru içerisinde devir daimî esnasında oluşan sıcaklığın soğutulması adına uygulanan sistemlerdir. Bu hava soğutmalı chiller adından da anlaşılacağı üzere havayla içindeki gazın soğutulan sistemlerdir. Hava soğutmalı chiller modelleri montajlandığı ortamın ya da işletmelerin havadar olmaktadır. Hatta genellikle çatıya konumlandırılması gereken sistemlerdir. Bu chiller modelleri su verimliliği az olan yerlere monte edilmektedir.

Düzce Soğutma Sistemleri

Chiller soğutma sistemleri; soğutucu sistemlerinin diğer bir biçimidir. Sistem olarak hava soğutmalı chiller sistemleri ile aynıdır. Yalnız bu chiller sistemlerinin bakır boru soğutmak amacıyla soğutucu olarak suyun kullanıldığı cihazlardır. Su soğutmalı chiller cihazları hava soğutmalı chiller sistemlerinin aksine havadar bir alanda olmamaktadır. Genellikle kullanıldığı alanın veya işletmenin kazan dairesi katlara kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Düzce Chiller Sistemlerinin Endüstride Kullanımı

Chiller soğutma sistemleri endüstride soğuk su ihtiyacını özellikle plastik üretim yerlerinde 10 ila 12 santigrat derece su çıkışı olması gereken enjeksiyon kalıplarının ve işlem yapılmış malların soğumasında, ayakkabı taban üretimlerinde, kozmetik ve sabun üretim yerlerinde gerekli bir sistem olmaktadır. Sakız, çikolata ve şekerleme gibi imalat yerlerinde her türlü ve iklimlendirme sağlayan endüstriyel tip uygulamalarda, soğuk su hazırlanmasında chiller soğutma cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Yeni nesil teknolojilerle zenginleştirilen soğutma gruplarımız üst seviye teknik özellikleriyle mükemmel merkezi soğutma çözümleri sunmaktadır. E-kataloglarımızda sizler daha detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve teklifler için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Böylece fiyatlandırmalar dahil olmak üzere soğutma grubu ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen temin edilmektedir.