Edirne Chiller Sistemleri

EDİRNE CHİLLER

İlk olarak Edirne Chiller soğutma sistemlerinin kurulumu işlemi doğru ve güvenilir bir firma tarafından yapılmalıdır. Bu bilinçle Merkeztrade soğutma sistemleri kurulum işini uzman elemanları aracılığıyla yapmaktadır. Böylece sistemin hem verimli çalışmasını hem de tasarruf sağlamasına yardımcı olmaktadır. Firma kurulum aşamasında yapılan işlemlere örnek vermek gerekirse; iç ve dış ünite montajı. gaz basıncı kontrolü, bağlantı kontrolü ve montaj sonrasında ise test edilerek sorunsuz çalışma denetimi yapılmaktadır.

Bunun yanında firma müşterinin başvurduğu işletmeye ait soğutma sisteminin ilk alındığı zaman gibi verimli çalışması adına belli zamanlarda sistemin bakımını yapmaktadır. Bu bakım garanti kapsamında ise ücretsiz olmaktadır. Garanti dışında olan durumlarda ise uygun bir ücretle yapılmaktadır. Merkeztrade bakım yapan elemanları işinde tecrübe sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Bakım esnasında yapılan denetimler bulunmaktadır. Bunlar: kompresör kontrolü, yüksek basınç kontrolü, kondanser kontrolü ve su sıcaklığı kontrolü vb.

İhtiyaç halinde müşteriler firmaya internet üzerinden 7/24 ulaşabilmektedir. Firmamız en kısa zamanda geri dönüş sağlamaktadır. Merkeztrade Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır.

Edine Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Konya Organize sanayi bölgesinde üretilen hava soğutmalı chiller sistemleri Edirne merkez ve ilçelerine hizmet vermektedir. Hava soğutmalı chiller sistemleri pistonlu kompresöre sahiptir. Aynı zamanda mikroişlemci kontrolüne sahip olmaktadır. Klima sistemleri, proses soğutmaları, sanayi tesisleri ve muhtelif maksatla içindir. Kurulum yerinde çalışan durumda teslim edilen soğuk su üretici gruplar sığasındaki soğuk su çıkış sıcaklıklarını verecek şekilde tasarlanmaktadır. Kompakt ünite fleklindeki grupların sığası ise 51.2 kW ila 413.8 kW arasında değişmektedir.

Hava soğutmalı chiller sistemlerinde soğutma kompresörü bulunmaktadır. Sığaya göre 1 ya da 2 adet yarı kapalı yani yarı hermetik pistonlu kompresör kullanılmaktadır. Kompresörün bütün kısımlarına müdahale etme ve bakım yapma rahatlığı sağlanmıştır. Gerekli flebeke gerilimi 3 faz, 400 volt, 50 Hz’dir.

Soğutma sistemlerinde kondenserler bakır boru ve alüminyum lamelli olarak üretilmektedir. Soğutucu akışkanın yoğuşmasını sağlayan kondenserler motoru ile direkt akuple maksimum verimli fan cihaz üzerinde bulunmaktadır.

Evaporatörler ise Shell and tube tipinde özel maksimum verimli bakır boruların çelik ayna deliklerine makine ile tespit edilerek imal edilmektedir.

Daha fazla bilgi ve teknik özellikleri için bizimle irtibata geçiniz. Böylece size ve işletmenize en uygun soğutma sistemleine sahip olabilirsiniz.