Erzincan Chiller Sistemleri

ERZİNCAN CHİLLER

Merkeztrade olarak Erzincan merkez ve ilçelerinde Chiller soğutma sistemleri üretim, imalat ve ihracatı yapmaktadır. Erzincan fabrikalarında, Erzincan endüstriyel tesislerinde, Erzincan otellerinde, Erzincan alışveriş merkezlerinde, Erzincan iş merkezleri. Erzincan organize sanayisi gibi birçok yerde, kamusal alanlarda chiller soğutma sistemleri ve soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri Satışı

 40 yılı aşkın soğutma sektörü deneyimimiz ile Erzincan hatta ülkemizin dört bir yanında hizmet vermektedir. satış ve üretim ağımızla ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Her firma için en doğru chiller soğutma sistemleri modelini seçmektedir. Alınmasını ve ömür boyu sorunsuz bir biçimde kullanılmasını sağlayacak cihazla üretmektedir. Alanında uzman ve profesyonel kadromuzla ücretsiz keşif ihtiyacı olan chiller modelini, su soğutma kulesini belirlemektedir. Buna en uygun fiyatlarla garantili satış yapmaktadır. 

Chiller soğutma sistemleri genel manada alandaki ısınan havayı dışarı atarak alanın soğumasına yardımcı olan sistemdir. Soğutma sisteleri, ısıtma sistemlerine göre geniş bir alanda şartlandırma özelliğine sahiptir. Chiller soğutma sistemleri iki temel gruba ayrılmaktadır. Bunlar hava soğutmalı chiller sistemleri ve su soğutmalı chiller sistemleridir. Hava soğutmalı chiller sistemleri plastik ve kauçuk proseslerinde fazla olarak tercih edilmektedir. Kondanseri havayla soğuyan üründür. Hava soğutmalı chiller sistemleri üzerinde bulunan fanlar sayesinde kondanserden geçen soğutucu akışkanı soğutmaktadır. Hava soğutmalı chiller ürünleri kurulu olduğu alanın ve işletmenin hava almaktadır. Genellikle çatıya konulması ideal olan bir cihazdır.

 Chiller ürünleri su verimliliği az olduğu alanlarda konumlandırılmalıdır. Su soğutmalı chiller modelleri ise kondenseri suyla soğuyan cihaz sistemdir. Kondenseri Shell andtube yani kovan tipi veya heatexchanger yani plaka tipi olan cihazlardır. Kondenserin iç hacmini bir alanında soğutma kulesinden dönen su dolaşmaktadır. Diğer bir kısmında kızgın buhar halindeki soğutucu akışkana yer verilmektedir. Chiller soğutma sistemleri genel olarak kullanım alanları; ihtiyaçları doğrultusunda belirlenirken firmalar için kullanım kolaylığı sağlaması açısından geniş iş yerleri için olması gereken seçeneklerden biri olmalıdır. Chiller soğutma sistemleri kullanım alanı her geçen gün giderek artmaktadır. Daha fazla bilgi ve talepler için lütfen bizimle iletişime geçiniz veya iletişim sayfamızdan iletişim formunu doldurun biz size dönüş sağlayalım.