Erzurum Chiller Sistemleri

ERZURUM CHİLLER

1984 senesinde kurulan Merkeztrade Erzurum chiller sistemleri merkez ve Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horasan, İspir. Karayazı, Karaçoban, Köprüköy, Narman, Palandöken, Olur, Oltu. Pazaryolu, Pasinler gibi birçok ilçede soğutma sistemleri, chiller sistemlerinde imalat yapmaktadır. Bunun yanında montaj ve üretim işleri yapmaktadır. 40 yılı aşkın süredir bu işler üzerinde olan Merkeztrade tecrübe, bilgi birikimi ve artan üretim kapasitesiyle üretimine devam etmektedir. Yapılan her işi referans olarak gören, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalış yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Alanında uzman ve profesyonel kadrosuyla merkeztrade Erzurum otellerinde, Erzurum özel ve devlet hastanelerinde, Erzurum alışveriş. merkezlerinde, Erzurum fabrikalarında, Erzurum organize sanayi bölgesi gibi birçok sektörde chiller sistemlerini yapmayı amaçlamaktadır. Hizmet alanında serbest piyasa ekonomisine dayalı olarak sürdürülebilir büyüme potansiyeli olmaktadır. Bu bir yapılanma ile birçok başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkeztrade Erzurum Chiller Sistemleri Hizmetleri

Merkeztrade olarak hava chiller sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri ücreti, maliyeti. hava soğutmalı chiller kompresörü, hava soğutmalı chiller soğutma elemanları, hava soğutmalı chiller konderser. hava soğutmalı chiller sistemleri evaporatör, hava soğutmalı. chiller sistemleri elektrik kablosu, hava soğutmalı chiller sistemleri elektrik tablosu konularında da yardımcı olmaktayız. Tabi hava soğutmalı chiller sistemleri almadan önce ne olduğu hakkında konuşacak olursak. Hava soğutmalı chiller, kondenseri havayla soğuyan cihazdır. Hava soğutmalı chiller cihazlarında bulunan fanlar sayesinde kondenserden geçen soğutucu akışkanı soğutmaktadır. Maksimum soğutma kapasitesine sahip pistonlu veya scroll tip kompresörlerdir. 

Birbirinden bağımsız tek veya çift soğutma devresiyle birlikte maksimum dışarda olan sıcaklığında beklenen kapasiteyi sağlamaktadır. Bu amaçla  geniş kondenser yüzeyi bulunmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemleri kompresör, su pompalı ve fanlar termik ve devre kesici sigortalarla korumadadır. Cihazın içerisinde Ozona zarar ermeyen 407 soğutucu gaz kullanılmaktadır. Fan ve kompresörlerin otomatik duruşu ile mikroişlemciler tarafından kontrol edilmektedir. Erzurum Chiller Sistemlerin üniteleri voltaj düzensizliğine ve faz eksikliğine karşı korumaya sahip olmaktadır. Dayanıklı ve yüksek kapasiteli santrifüj tip pompaya sahip, su tankı paslanmaz çelikten yapılmaktadır. Daha fazla bilgi ve talep için sayfamızdaki iletişim bölümünde bizimle irtibata geçebilirsiniz.