Eskişehir Chiller Sistemleri

ESKİŞEHİR CHİLLER

Eskişehir Chiller Soğutma Sistemleri Üretimi, Montajı ve Yedek Parça Teminatı

Merkeztrade Konya organize sanayi bölgesinde Parky + Hvac Systems adı altında cihazlar üretmektedir. Parky marka chiller soğutma cihazlarının iki türü bulunmaktadır. Bunlar su soğutmalı ve hava soğutmalı chiller sistemleri cihazları olmaktadır. Bu iki cihazda kullanılan kompresörle scroll kompresörlü, vidalı kompresörlü ve santrifüj kompresörlü olmaktadır. Bu chiller soğutma sistemleri cihazları başta olmak üzere satışını gerçekleştirmekteyiz.

Bizimle iletişime geçerek chiller soğutma sistemleri satış hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan Chiller soğutma sistemleri cihazı için teklif alabilirsiniz. En uygun ve en iyi fiyat garantisi ile ihtiyaçlarınıza uygun performans ve özelliklerde chiller soğutma cihazları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Chiller cihazları, endüstriyel alanda kullanılan ve soğutulması gereken tüm eleman ve ekipmanların soğutulmasında kullanılmaktadır.

Soğutma yönünden dünya standardını oluşturan soğutucu üniteler olmaktadır.
Alanında uzman ekiplerimizle beraber satış sonrası desteğimiz devam etmektedir. Fakat şu da bilinmelidir ki chiller soğutma sistemleri cihazları bakımı yalnızca Konya’da yapılmaktadır.

Soğutma Sistemleri Cihazları Elemanları

Chiller soğutma cihazı içeresindeki soğutucu gazın evaparatör ve kompresör üzerinden geçmektedir. Kazandığı enerjisinin, kondenser üzerinden atar ve suyu soğutan sistem olmaktadır. Chiller cihazının çalışma prensibi sırasıyla şu biçimde gerçekleşmektedir. Evaparatörden gelen soğutucu akışkan kompresörde sıkıştırılarak basıncı ve sıcaklığı arttırmaktadır. Ardından soğutucu akışkan kondensere geçmektedir. Böylece burada su veya hava ile soğutucu akışkanın sıcaklığının atılması sağlanmaktadır. Durumu likit hale gelen soğutucu akışkan kısılma vanasından geçerek durum değişikliğine uğramaktadır.  Böylece soğuyarak evaparatörde soğutucu akışkan ve su ısı alışverişi yaparak suyun soğumasını sağlamaktadır. Soğuyan su pompa aracılığıyla cihaza gönderilmektedir.

Soğutulan suyu ihtiyacımız olan her yönden kullanılmaktadır. Mesela Plastik enjeksiyon makinelerinde, askılı ve sabit punta kaynak makinelerinde kullanılmaktadır. Bunun yanında dikiş kaynak makinelerinin çene ve trafolarında hidrolik preslerde kullanılmaktadır. Ayrıca tel erezyon makinelerinde, ayakkabı taban makinelerinde. asit kaplama tesislerinde, CNC makinelerinde, Laboratuvar ve test cihazlarında kullanabiliriz. Soğuyan suyu fan-coile vererek otellerde, avmde ve soğuk hava depolarında kullanılmaktadır.

Parky + Hvac Systems Chiller cihazlarında kullanılan elemanlar ise şunlar olmaktadır. Kompresör, kondenser, evaparatör, kısılma vanası, pompa, kontrol cihazı, güvenlik elemanları, elektrik panosu kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için cihazlarımız hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretsiz keşiften yararlanmak adına arayınız.