Gaziantep Chiller Sistemleri

GAZİANTEP CHİLLER

İmalatını gerçekleştirdiğimiz Gaziantep Chiller Sistemleri; bir yükten ısıyı alarak bir soğutma sistemleri yardımıyla çevreye aktarmaktadır. Bu sistem ise şöyle çalışmaktadır. Soğutma işlemi için gerekli olan öncelikli olarak çevreye aktarılmadan önce sistemin etrafındaki havayı veya soğutucu olarak kullanılan suyu kullanarak soğutucudan gelen ısıyı reddetmesidir. Buraya kadar hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller aynı şekilde çalışmaktadır. Bundan sonra hava soğutmalı chiller için faz değişimi yapan ve gaz fazına dönen sıcak soğutucu sistem etrafındaki alan havasına maruz bırakılır ve hava onu soğutur ve tekrar sıvı faza getirir. Su soğutmalı chiller içinse soğutma suyunun soğutulması ve yoğuşması soğutma kulesi aracılığıyla sağlanmaktadır.

Gaziantep Chiller Sistemleri Cihazları

Merkeztrade olarak 1984 yılından beri ağırlıklı olarak chiller soğutma sistemleri hizmeti vermektedir. Soğutma ünitleri ve soğutma sistemi ekipmanları ve yedek parça Ar-Ge ve imalatı ile uğraşmaktayız. 40’ı aşkın yenilikçi geliştirmelerle, ağır ağır müşterilerimiz için uyumlu soğutma çözümlerine adanmıştır. Bu adanma bir üretici haline gelmiş bulunmaktayız.

Türkiye çapında 81 ilde ve birçok ilçelerde edindirdiğimiz soğutma sistemlerini gıda, içecek, plastik, kimyasal. sağlık sektörü, beton, elektronik gibi birçok sektör ve hizmet grupları için istikrarlı, verimli, düşük gürültüde ve en önemlisi çevre dostu çözümler sunmaktadır.Ayırca firmamız teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerimize daha verimli soğutma sistemleri üretmektedir. Chiller soğutma sistemlerinde kullandığımız ekipmanlar Avrupa standartlarına uygun olup yüksek verimlilik sağlamaktadır. Sizde chiller soğutma sistemini elde etmek için lütfen iletişime geçin.

Türkiye geneli geniş chiller teknik servis ağıyla siz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktayız. Merkeztrade olarak Gaziantep iline ve merkez ilçeleri başta olmak üzere Şahinbey, Şehitkamil diğer ilçeleri olan. Araban, İslâhiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı. gibi birçok ilçelerine chiller satışını en hızlı, uygun fiyatlarla ve en profesyonel şekilde ekiplerimizce sağlamaktayız. Gaziantep chiller sistemleri ve soğutma konusunda uzman olan merkeztrade, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Diyarbakır bölgesinde chiller soğutma ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.  Ayrıca iletişim sayfasındaki forma telefon numaranızı ya da mailinizi bırakınız. Yeni bir projede bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.