Hakkari Chiller Sistemleri

HAKKARİ CHİLLER

Öncelikle 1984 yılından beri aktif bir şekilde Hakkari Chiller Sistemleri merkezinde ve ilçelerinde faaliyet göstermketedir. Merkeztrade Hakkari chiller sistemleri ve soğutma konusunda imalat, ihracat ve taahhüt işleri yapmaktadır. 40 yılı aşkın tecrübesiyle ve bilgi birikimiyle imalatlarına devam etmektedir. Torku, Koski. Konya Valiliği, Bolu Organik Tarım gibi birçok kurumsal firmalar ile yaptığımız birçok işi bir referans olarak göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutmaktadır. Kurumumuz teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek amacıyla gerekli çalışmaları yapmaktadır. Ülkemizde ve Dünyada ürün hizmetleri sunan Merkeztrade Avrupa standartlarına uygun bir şekilde cihazlar imal etmektedir.

Chiller Sistemleri Nedir?

İngilizce bir kelime olan chiller, Türkçe’ ye kazandırdığı anlam soğutma sistemleridir. Isıyı bir kaynaktan alarak başka bir kaynağa transfer etmektedir. Enjeksiyon soğutma sistemi olarak adlandırılan sisteme chiller soğutmalı sistem denir. Chillerin yapı taşı kompresör, kondanser, genleşme vanası ve evaporatörlerdir. Oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, fabrikalar, organize sanayi, plastik üretimi, endüstriyel tesisler, fabrikalar, yüksek yapılı binalar. iş merkezleri gibi sektör, kurum ve kuruluşlarda klima santrali ve su soğutma kulesi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Merkeztrade olarak chiller sistemleri ve soğutma sistemlerinin imalat süreçlerinde birçok hizmeti de sunmaktadır. Böylece kaliteyi hayatınızın bir parçası haline getiriyoruz.

Dünya standartlarına uygun cihazlarımızla sizlere memnun edebilmek için çalışmaktadır. Farklı montaj şekillerine uyum sağlayan cihazlarımız kolay kurulum, montaj ve bakıma sahiptir. Aynı zamanda siz müşterilerimizin konforunu düşündüğü için sessiz, gürültüsüz cihazlar imal etmektedir. Cihazlarımız güçlü ve dayanıklı çelik şase ve kapaklara sahiptir.

Firmamız tarafından sunulan soğutma sistemleri ve chiller sistemleri ürünleri farklı ihtiyaç ve müşterilerin talepleri doğrultusunda birçok model içermektedir. Kısaca tercihinize en uygun ve en doğru chiller soğutma grubunuz için alanında uzman profesyonel ekibimizden yararlanabilirsiniz. Üstün chiller soğutma sistemleri endüstriyel ve ticari uygulamalar için kullanılması çok idealdir. Gelişen teknolojiyle birlikte zenginleştirdiğimiz ürünlerimiz Hakkâri merkezine ve ilçelerine merkezi soğutma çözümleri sunmaktadır. Ürünlerimiz ve kataloglarımızdan detaylı ürün incelemesi yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve teklifler için bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim formuna numaranızı bırakabilirsiniz.