Hizmetlerimiz

iklimlendirme

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ

İklimlendirme sistemleri, binaların kullanım amaçları, bulundukları bölge ve bölgeye bağlı olarak dış hava şartları doğrultusunda değişkenlik arzeder.. Yatırımcılar, bina sahipleri veya binayı kullananlar farklı işletme şartları talebinde bulunabilirler. Bu nedenlerle klima sistemleri bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla genellikle çeşitli tipte ve özellikte projelendirilir, monte edilir ve işletilirler.

KLİMA SİSTEMLERİ

Klima servisi olarak müşterilerimize oldukça geniş standartlarda hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte klima çeşitlerinin hemen her modelinde sizlere arızaların giderilmesi açısından önemli hizmetler vermeye özen gösteriyoruz. Firmamızın çalışanları alanlarında son derece profesyonel olup bu süreçte aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde sunuyoruz.   

KLİMA
KLİMA1

KONYA KLİMA SİSTEMLERİ

Geniş ağa sahip olan il geneline hizmet veren Konya Klima Servisi ustalarımız pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü 7/24 saat teknik hizmet sağlamaktadır. Konya Klima Servisi ustalarımız garantisi sona ermiş Mitsubishi ,Daikin ,Arçelik ,Bosch ,Samsung ,Toshiba , Altus, Beko , ferroli , LG , Midea , Regal gibi tüm marka cihazların her türlü teknik arıza tamir onarım bakım hizmetleri sunmaktadır.

CHİLLER SİSTEMLERİ

Genleşme vanası, evaporatör, kondanser ve kompresör ürünleriyle çalışan chiller soğutma sistemler kompresörde sıkıştırılan ve ısınan gazın kondanserde soğutulmasıyla işlevini tamamlamaktadır. Kısacası bu sistemlerin çalışma prensibi bu şekildedir. Bu aşamadan sonra gazın basıncı genleşme vanasından geçer. Bu sayede sıcaklık düşer ve sıvılaşır. 

chiller
chller

KONYA CHİLLER SİSTEMLERİ

Üretim tesisleri ve kurumsal mekanlar soğutma sistemlerine mutlaka ihtiyaç duymaktadır. Burada Konya ilinin sanayi ve iş şehri olduğunu düşünürsek elbette ki devreye Konya chiller soğutma girmektedir. İklimlendirme ve soğutma alanında chiller cihazlarından yararlanılmaktadır.Bu soğutma cihazları ısıyı bir kaynaktan başka bir kaynağa transfer eder. 

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Spiral freezer da şok odalarında olduğu gibi -40°C şartlarındaki bir soğuk odada içeriye giren ürünleri en kısa sürede çekirdek yani merkez sıcaklığını -18°C’ye getirmek amacı ile kullanılmaktadır. Klasik şok odasından farkı oda içerisinde spiral yapıda bir konveyörlü bant sistemi olması ve ürünlerin -40°C şok odası içerisinde paslanmaz çelik konstrüksiyon üzerindeki bantlı konveyör vasıtasıyla giriş ve çıkış yapmasıdır.

SOGUTMA4
soguk3

KONYA SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Konya’da soğutma sistemleri alanında fark yaratan bir firma olarak kentimize en iyi hizmeti sunabilmek için daima kendimizi geliştirerek ve teknolojiyi takip ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Konya başta olmak üzere ülkemizin 4 bir yanına en iyi hizmeti sunabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. 

SOĞUTMA SİSTEMLERİ İMALAT

Tercih edilecek olan soğutma sistemleri kullanılacak ürün özelliklerine göre değişebilmektedir. Bundan dolayı hangi ürün için kullanmak istediğinizi belirliyor olmanız sizlere çok daha katkı sağlayabilir. İlk gün ki tazeliğe ve kaliteye ulaşabilmek adına olması gerekli bir durumdur. Kullanıcılarına son derece teknolojik kolaylıklar sunarak tasarlanan ürünler her zaman için isteklere çok daha iyi karşılık verebilecek şekilde hazırlanmaktadır. 

soguk2
soguk

SOĞUTMA SİSTEMLERİ ÜRETİM

Sizler oluşturulmasını istediğiniz alanı uzman kişilere göstermeniz durumunda projelendirilmeler büyük bir hassasiyetle devam ederek sizlere deponun muhafaza sürelerine bağlı olarak detaylara sahip soğuk hava sistemleri inşa edilecektir. Yani hem inşaat bölümünde, hem de yapım bölümünde tüm beklentileriniz anahtar teslim olarak sizlere iletilecektir. Güzel gelecek ve karlı yarınlar için Merkeztrade ile iletişime geçiniz.

SOĞUTMA SİSTEMLERİ YEDEK PARÇA

Endüstriyel soğutma cihazlarında kullanılan her marka ve model yedek parça,Orjinal CGAS  R 404a , R134a , R 410a, soğutucu gazlar, klima gazları, soğutucu akışkanlar, gaz hattı donanımları ve elektriksel donanımlar, koruma elemanları, sıcaklık ve nem kontrol, otomasyon ve  uzaktan izleme sistemleri elemanları, dijital termostatlar, chiller ve merkezi sistem mikroişlemci kontrolörleri konusunda …

soguk1
generic-corporate-3-3-full

MEKANİK PROJE TAAHHÜT İŞLEMLERİ

Projelendirme ve taahhüt hizmetlerimizde müşterilerimizle koordineli bir çalışma anlayışı benimseriz. Deneyimli proje ekibimiz projenizin yapılacağı alana fiziksel uygunluğu, yapılabilirlik analizi, proje taslağı maliyeti ve işletme maliyeti gibi önemli konularda sizleri bilgilendirmektedir.Projelerinizin tasarısı, projelerinize benzer referansların sizlere aktarılması ve size özgü yeni bir çalışmaların yapılması proje ekibimizin başlıca konularındandır.