Iğdır Chiller Sistemleri

IĞDIR CHİLLER

Iğdır Chiller sistemleri gruplarımız, güvenilir ve enerji bakımından verimli bir proses, konfor sağlamaktadır. Bununla birlikte rahat soğutma ve ısıtma sağlamak için, son teknolojiler tasarlamaktadır. Merkeztrade in üretimini yaptığı chiller soğutma sistemleri ünitenin performansını optimize etmektedir. Enerji tüketimi ve işletim ücretini yönetmek ve karbon emisyonlarını azaltmaktadır. Bunun için gelişmiş ısı pompası ve inverter teknolojileriyle isteğe göre ısı geri kazanım teknolojisi kullanılmaktadır. Isı pompa teknolojisinde, enerji tasarrufu etmek ve ücreti azaltmak amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarından yararlanılmaktadır. İnverter teknolojisi, ünitenin kısmi deposunda çalışmasını sağlayarak enerji tüketimini karbondioksit emisyonlarını yüzde 20 ye kadar azaltmaktadır.

Fazla pompalar, gürültü engelleyici sistemler, nakliye, ısı geri kazanımı, hızlı yeniden başlatma özelliğine sahip olmaktadır. Ayrıca daha fazla gibi geniş ürün seçenekleriyle chiller soğutma gruplarını dilediğiniz şekilde özelleştirebilmektedir. İstediğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir çözüm sunmak üzere her zaman sizinle birlikte çalışmaya hazır bulunmaktadır. Hatasız bir şekilde politikamız; tüm ünitelerimiz, maksimum kalitede performans sağlamak üzere fabrikalarımızda testi sağlanmaktadır. Ünitelerimizin her bir bileşeni en zor durumlara dayanıklılık sağlamaktadır.

Merkeztrade Iğdır Chiller Sistemleri Cihazları

Merkeztrade in ürettiği cihazlar en son teknolojiyle tasarlanmış bulunmaktadır. Her bir ayrıntıyı profesyonel ekibimizle geliştirdiğimizden chiller soğutma sistemleri ve soğutma sistemleri ürünlerimiz teknolojilerimizi sürekli olarak iyileştirmektedir.

Hava soğutmalı chiller cihazlarımız küçük, orta ve büyük alanlar için ideal olmaktadır. Su soğutmalı chiller sistemlerimiz orta ve büyük ölçekli alanlarda uygulama için ideal olmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemlerimiz dış mekân kurulumuna sahipken su soğutmalı chiller sistemleri cihazlarımız mekâna kurulmaktadır. Öyleyse su soğutmalı chiller sistemleri havaya göre daha çok enerji verimliliği sağlamaktadır. Her iki cihazımızda bunların farklı modelleri de inverter teknolojisiyle donatılmaktadır. Hava ve su soğutmalı chiller sistemleri için komser seçimleri şu şekilde olmaktadır. Salınımlı, scroll veyahut vidalı kompresör.

Kısaca 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Iğdır da bulunan Iğdır otelleri, Iğdır’da ki hastaneler, Iğdır mağaza ve alışveriş merkezi kullanılmaktadır. Iğdır organize sanayi bölgesi, Iğdır da eğer bir fabrikanız ya da Iğdır da endüstriyel. Son olarak bir işlemeniz varsa ve chiller soğutma sistemlerine ihtiyacı varsa lütfen bizimle irtibata geçiniz.