Isparta Chiller Sistemleri

ISPARTA CHİLLER

Merkeztrade Isparta chiller sistemleri merkez, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Seninkent gibi ilçelerinde hizmet vermektedir. Öncelikle kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluşturmaktadır. Güçlü bir yapı ile hizmet sunmayı amaçladık.

Taahhüt edilen her işte, kalite ve standartlarda, sorumluluk anlayışı ile en iyi hizmeti vermektedir. En güçlü, en başarılı ve en güvenilir çalışma sistemine sahip biri olmaktadır. Yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

Hedefimiz, hızlı gelişimimizi farklı coğrafyalarda sürdürmektir.

Merkeztrade olarak misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Farklılıklara ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi, gelişmeyi hedeflemektedir. Profesyonel ekibimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

Hizmet verdiğimiz tüm müşteri ve yatırımcılarımıza yenilikçi çözümler sunmaktadır. Kalite ve standartlarda maksimum maliyetlerle yüksek değerli projeler geliştirmektedir. Personellerimizin huzurunu arttırmak ve sektörde iş güvenliği ve çevre koruma ile ilgili bilinci geliştirmektedir. Toplumun her geçen gün daha ileri bir seviyeye ulaşmasında öncü olmaktır.

Isparta Chiller Sistemleri Cihazları

Chiller sistemleri son zamanların gerçek bir mühendislik harikası olarak hizmet veren cihazlar arasındadır. Soğutma cihazı olarak bilinen bu cihazın çalışma prensibi, ısıyı sistemden alıp başka bir yere aktarmaktadır. Böylece cihazların, endüstriyel çalışma ortamlarının, organize sanayilerde, süreç içinde kullanılan sıvı fazlarının sıcaklığını düşürmeye yarar. Bu ürün özellikle enjeksiyon kalıplama, metal kaplama, petrol sahası imalatı veya gıda işleme gibi endüstriyel süreçlerde sıcaklık regülasyonu için gereklidir.

Maksimum sıcaklıkların oluştuğu çalışma ortamlarında sağladığı birçok fayda bulunmaktadır. Bu bakımından chiller sistemleri, ısıya dayalı süreçlerle entegre edildiğinde proses elemanlarında termal hasarı önlemektedir. Nihai cihazlara uyumsuz sıcaklıklara maruz kalma sebebiyle herhangi bir farklılık olmamasını sağlayacaktır.

Kısaca bir sıvı fazındaki değişimine uğramadan önce kondenserdeki gaz fazındaki bir soğutucudan gelen ısıyı almamaktadır. Bunun dışında harici bir soğutma kulesinden gelen suyu kullanan su soğutmalı chiller sistemi ile soğutma suyu yerine kondenserdeki soğutucudan gelen ısıyı atmak amacıyla alandaki havasını kullanan hava soğutmalı chiller sistemi en yaygın olarak kullanılan iki çeşididir.

Son olarak Çalışma ısısının maksimum olduğu birçok endüstriyel dizayn uygulamasında bu ürünlerin çok verimli çalıştığı ve imalat zamanına olumlu katkı sağladığı görülmektedir.