İstanbul Chiller Sistemleri

İSTANBUL CHİLLER

İstanbul chiller soğutma sistemleri cihazları ısınan havayı dışarı atmaktadır. Böylece olduğunuz ortamın soğumasını sağlamaktadır. Chiller soğutma sistemleri cihazlarımız iki bölümde incelenmektedir. Bu iki sistemi ayıran özellik ise kondenserde hava ya da suyla soğutma durumuna göre adlandırılmaktadır.

İstanbul Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri Servisi

Bunlardan biri hava soğutmalı chiller sistemleridir. Hava soğutmalı chiller sistemlerimiz kondenseri hava ile soğuyan cihazlardır. Üstünde bulunan fanlar aracılığıyla kondenserden geçen soğutucu akışkanı soğutmaktadır. Kullanılan soğutucu akışkanlarımız çevre dostu olup ozona zarar vermemektedir. Bu tip yani hava soğutmalı chiller sistemleri montajlandığı mekânın, işletmenin, firmanın havadar olan kısmında bulunmaktadır. Genellikle çatıya konumlandırılmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemleri modelleri su verimliliğinin fazla olmadığı yerlerde konumlandırılmaktadır.

İstanbul Su Soğutmalı Chiller Sistemleri Servisi

Chiller sistemleri tiplerinden bir diğeri ise su soğutmalı chiller sistemleridir. Su soğutmalı chiller sistemleri ise ilk olarak söz ettiğimiz gibi kondenseri su ile soğumaktadır. Bu tip chiller soğutma sistemleri hava soğutma sistemlerinden farklı olarak havadar olmayan yerlere kurulmaktadır. Zemin, bodrum ya da kazan dairesi gibi yerlerde daha çok tercih edilmektedir. Bu cihazlar İstanbul organize sanayi bölgelerinde ve endüstri tarafında daha çok kullanılmaktadır. Devlet veya özel hastanelerde ya da komple bina soğutmalarında bu tip cihazlardan yararlanmaktadır.

İstanbul Chiller Soğutma Sistemleri Satışı

Merkeztrade, Parky+Hvac Systems markasıyla soğutma sistemleri satış, montaj, kurulum ve onarımını yapan teknik bir firmadır. Alanında uzman ekip, bilgili mühendisleriyle, teknolojiyi yakından takip etmektedir. Profesyonel ekibiyle chiller soğutma sistemleri konusunda nitelikli ve müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet vermektedir. Merkez soğutma olduğu ortama göre soğutma sistemlerinin montajı için proje hazırlama işini de üstlenmektedir. Soğutma sistemleri alımlarından sonra güvenilir bir biçimde ürünün kurulumunu da yerine getirmektedir. Merkeztrade diğer firmalara nazaran bu işi daha uygun fiyatlarla yapmaktadır. Chiller sistemlerinin kurulumu kurumsal alanlar, hastaneler, işletmelerde vs. gibi yerlerde yapılmaktadır. 

Sizin de işletmenizde su ya da hava soğutmalı chiller sistemlerine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçiniz. Veyahut iletişim sayfamızdaki formu doldurarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz. İstanbul merkez ve ilçelerinde Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz. Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece. Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli. Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.