Karaman Chiller Sistemleri

KARAMAN CHİLLER

Karaman Chiller Soğutma Sistemleri

Merkeztrade üretimini Konya organize sanayi bölgesinde yaptığı chiller soğutma sistemleri imalatını sağlamaktadır. Firmamız chiller soğutma sistemleri konusunda en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Merkeztrade chiller soğutma sistemleri en az enerji harcamaktadır. Siz müşterilerimize maksimum verimlilik sağlamakta böylede çalışmaktadır. Soğutma teknolojileri olarak endüstriyel soğutma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Parky + Hvac Systems en iyi chiller markalarından biri haline gelmektedir. Gelişmiş performansı ile gözleri üzerine çeken Parky + Hvac Systems modelleri soğutma avantajları sağlamaktadır. Cihazlarımıza e-katalog üzerinden ulaşıp inceleyebilirsiniz. Veyahut daha fazla bilgi adına bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çalışma alanlarınızda rahatlık sağlayan Merkez soğutma, klima santrali ve su soğutmada birinci sınıf enerji verimliliği sağlamaktadır. Ayrıca ideal soğutma yöntemi sağlamaktadır. Böylece imalathanelerden avmye kadar geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır.

Merkez soğutma satış elemanlarımız en yeni modelleri en uygun chiller ücretleri garantisiyle size sunmaktadır. Satış sonrasında da hiçbir şekilde irtibatı kesmemektedir. Bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği de ayrıca sağlamaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri Cihazlarının Özellikleri

Merkeztrade chiller sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi modeli en yüksek soğutma performansı sağlamaktadır. Böylece yatırım maliyetlerinizi tekrar kazanmanızı sağlamaktadır. Enerji tasarrufu sağlamanın yanında uzun süre boyunca avantajlı  soğutma sistemi kullanımı sağlamaktadır.

Üretimini Merkez soğutmanın yaptığı chiller soğutma sistemleri cihazları verimli ve güçlüdür. Bunun yanında gelişmiş enerji performansı sağlamaktadır. Esnek uyarlama ve kolay, güvenilir kurulum sağlamaktadır. Bu cihazlar dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Kolay montaj ve kullanım avantajı sağlayan Merkez soğutma modelleri imalat sistemleri adına gerekli olan soğutmayı maksimum enerji tasarrufu aracılığıyla sağlamaktadır. Maksimu verimle çalışan cihazlarımız maliyetlerinizi aynı oranda düşürmektedir. Düşük işletme maliyeti söz konusu olmaktadır. Enerji tasarruflu olmaktadır. Maksimum güvenilirlik sağlamaktadır. Maksimum tasarım esnekliğine sahip olmaktadır. Kurulum rahatlığı sağlamaktadır.

Merkez Soğutma Chiller Uygulama Alanları

Merkez soğutma plasik üretimi tesislerinden hizmet binalarına kadar birçok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Soğutma konfor yaratan merkes soğutma chiller soğutma, klima santrali ve su soğutma kulelerinin kullanım alanları şu şekilde olmaktadır. Otel chiller sistemleri, Alışveriş Merkezi (AVM) , gıda ve ilaç sanayi chiller, fabrika için chiller, tekstil ve iplik sanayisi adına chiller, boya üretim …