Kastamonu Chiller Sistemleri

KASTAMONU CHİLLER

Kastamonu soğutma sistemleri ve chiller sistemleri konusunda uzman olmaktadır. Merkeztrade, bütün ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Öncelikle Chiller imalattan satışa kadar her konuda ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kastamonu merkez ve Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi. Bununla beraber İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya ilçelerine chiller imalat yapmaktadır. Üretim ve servis hizmetimiz en hızlı, en iyi fiyat garantisi en profesyonel biçimde devam etmektedir.

Chiller Soğutma Sistemleri Üretimi ve Satışı

Chiller hava ve su soğutmalı sistemlerinde Parky + Hvac markası adı altında kendi üretimimiz vardır. Soğutma gruplarının çözüm ortağı olarak Kastamonu halkına hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.

Soğutma sistemleri sektöründeki 40 yılı aşkın tecrübemiz ile projelerinizin çözüm ortağı olmaktadır. Chiller soğutma cihazlarında tamamlanmış ve devam etmekte olan projelerimize bakarak referanslarımız hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz.

Chiller Sistemleri Satışı ve Servis Hizmeti

Başta Kastamonu olmak üzere ülkemizde chiller satış ve yalnızca Konya’da da servis desteği sağlamaktadır.

Konya’da chiller sistemleri zamanlarında ücretsiz keşif, satış, bakım, onarım, yedek parça temini ve aksesuar hizmeti sunmaktadır. Nitelikli yaşamınızın bir parçası haline getirmektedir.

Firmanız veya İşletmenizin İçin Kurumsal Çözümlere İhtiyacı

Evlerinizin, ofisleriniz, üretim merkezlerinin, işletmeleriniz veya hizmet binalarınız adına soğutma gruplarına ihtiyacınız var ise satış ve servis merkezimizi aramaktadır. Hatta aynı gün keşif imkanından yararlanmaktadır. Binanıza özel proje çizimleri sayesinde en yüksek verimli soğutma imkânı rahatlığını yaşayınız. Satış sonrası kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Merkeztrade Kastamonu Chiller Satış Merkezi

Kastamonu chiller satış ve kurulum merkezi olarak kurumsal ve kişisel hayatınızın her bir yönünde soğutma imkânı sağlanmaktadır. İhtiyaçlarınızın karşılaması için chiller hizmetlerinde proje çizimi, en iyi bütçe garantisi satış sağlanmaktadır. Güvenilir montaj, hızlı ve sorunsuz servis uygulanmalarıyla yedek parça ve aksesuar desteği sunmaktadır.

Chiller Keşif ve Satış Hizmetleri

Kısaca mekanlarınızın iklimlendirilmesini sağlayan, en az enerji harcayarak en yüksek verim sağlamaktadır. Sağlığınıza ve maliyet açısından dost soğutma sistemlerinin projelendirilmesinde ve kurulumunda uzman elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Son olarak yaşam alanlarınıza rahatlık katan klima tesisat sistemlerinde Kastamonu Chiller satış merkezi Merkeztrade olarak size özel çözümler sunmaktadır.