Kayseri Chiller Sistemleri

KAYSERİ CHİLLER

Kayseri Chiller Sistemleri Cihazları

Konya organize sanayi bölgesinde işletmesi bulunan ve 40 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Merkeztrade Kayseri il ve ilçelerinde soğutma sistemleri ve chiller sistemleri hizmeti vermektedir.  Kayseri iline ve ilçelerine hizmet vermeye başlayan Merkeztrade, 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Alanında uzman ekibiyle beraber Chiller soğutma sistemlerinin imalatını, üretimini ve ihracatını yapmaktadır. Otelde, özel ve devlet hastanelerinde, alışveriş merkezlerinde, ilaç sanayisinde, kozmetik imalatında kullanılmaktadır. Bunun yanında geniş ve yüksek katlı yapılarda, tüm kurumsal, endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.

 Chiller soğutma sistemleri firmamızla beraber Kayseri ilimize performans, güç tüketimi ve maliyet gibi birçok yönden avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. Bunlardan biriyse Chiller soğutma sistemleri istenilen sektörde, o firmanın en ideal ve müşterinin ihtiyacı doğrultusunda sistem gönderim sağlamaktadır. Çünkü firmamızın her zaman ilk önceliği müşterilerimize iyi hizmet vermektir bunun yanında müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Misal Kayseri Organize Sanayi sitesini düşünelim. Herhangi firmalar için ortamın genişliği, oradaki insan sayısına bağlı olarak endüstriyel chiller soğutma sistemi kullanılmaktadır. Böylece chiller soğutma sisteminiz gürültüsüz çalışarak olduğunuz alanı seri bir biçimde soğutmaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri Cihazları

Firmamız, 1984 senesinde beri daima endüstriyel soğutma grupları, soğutma üniteleri ve diğer chiller soğutma sistemlerinin üretimi yapmaktadır. Bununla birlikte ihracat, Ar-Ge ve imalatıyla uğraşmaktadır. Üretimini ve montajını yaptığımız chiller soğutma sistemleri çevreye duyarlı cihazlar olmaktadır. Siz müşterilerimiz doğru hizmet ve güvenilir yerden chiller soğutma sistemi almak için arayabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemizde bulunan mail adresimizle bize ulaşabilir ve talepte bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz aracılığıyla niteliği yaratıp, yeni nesil teknolojiyle sistemlerimize değer katmaktadır.

Firmamız tarafından dizaynı sağlanan chiller soğutma sistemlerimiz yüksek EER değerine sahip olup düşük gürültüde çalışmaktadır. Ayrıca isteklerinize bağlı olarak 2 veya 3 vidalı kompresör bulunmaktadır. Chiller soğutma sisteminin montajı kolaydır, taşıması rahat olmaktadır.

İş yerinizde daha konforlu çalışmak ve hiçbir şeyin aksamaması için maksimum kaliteli cihazımızı tercih edebilirsiniz. Hava soğutmalı veya su soğutmalı chiller sistemi için PARKY HVAC bu alanda en iyi seçiminiz olmaktadır. Hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller soğutma sistemi grubuna sahip olmak, en iyi su soğutma çözümünü elde etmek için ve sizde bu ekibin bir parçası yani distribütörü olmak istiyorsanız firmamızla lütfen irtibata geçin. Firmamız olarak iş birliğinizi dört gözle bekliyoruz.