Kilis Chiller Sistemleri

KİLİS CHİLLER

Kilis Chiller sistemleri ev, ofis, hastane, alışveriş merkezleri, fabrikalar, gıda sanayi, ilaç sanayi. Bununla beraber döküm sanayi gibi birçok hizmet ve sektörde kullanılan önemli cihazlardan birisidir. Öncelikle  Chiller soğutma sisteminin iki önemli çeşidi bulunmaktadır. Bunlar: hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleridir. Hava soğutmalı chiller sistemi, alanda ısınan, soğutma kapsayan akışkan gaz fazlı sistemin soğutma kanallarına yönlendirmektedir. Yüksek basınçlı fanlar aracılığıyla standart hale getirilen sistemdir. Su verimliliği az olan ortamlarda konumlandırılmaktadır. Kurulumları havadar ortamlara yapılması tercih edilmektedir. Örneğin çatı katı chiller sistemi için uygun bir yer olmaktadır.

Verimliliğinin yüksek olduğu mekanlarda ise bu durum değişiklik göstermektedir. Chiller sistemleri enjeksiyon soğutma teknolojisiyle güçlendirilmiş gazın soğuması için yüksek debili su akımı kullanılmaktadır. Soğutulması gereken suyun için yukarı yöne yönlendirilerek kule tipli fanlardan soğutulması ile faydalanılan bir sistemdir. Kurulumu havadan farklı olup bodrum katı gibi kapalı ortamlardır. Aynı zamanda kompresör çalışma performansındaki artış nedeniyle daha az elektrik tüketimi veyahut daha faaliyetli bir çalışma göstermektedir. Soğutmalı su chiller, hava soğutmalı chillere bakılarak yüzde 60 ve üzerinde alandan tasarruf sağlamaktadır.

Su ve Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Su soğutmalı ve hava soğutmalı chiller sistemleri imal ederek hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışan profesyonel ekibimiz sayesinde chiller bulunan kurum ve kuruluş personelleriyle beraber onların müşterileri ve tüm halk yararlanmaktadır. Bu fırsattan yararlananlar çalışma hayalarında konforun tadını çıkartmaktadırlar.

Merkeztrade olarak 40 yılı aşkın deneyimlerimiz ve tecrübelerimizle Kilis ilinde ki siz müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir. Üstelik Yapılan her projeyi referans olarak gören ürün kalitesinin de üst düzeydedir. Çünkü firmamız teknolojiyle yakından ilgilenmektedir. Gelişmeleri takip etmekte, kalite bilincininse tüm profesyonel ekibine aşılamaktadır.

Bugüne kadar Konya Valiliği, Bolu Belediyesi, Samsun Terme Belediyesi, İstanbul Silivri Organik Tarım. Numune Hastanesi gibi kurumsal firmalarla çalışmalar yürütmektedir. Firmamız Kilis iline ve Elbeyli, Musabeyli ve Polateli ilçelerine chiller satışını en hızlı şekilde sağlamaktadır. Ayrıca uygun fiyatlarla ve en profesyonel şekilde sağlamaktadır. Kilis ilinde chiller soğutma ürünümüz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız. Kısaca İletişim sayfasındaki forma telefon numaranızı ya da bunun yanında mailinizi bırakınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.