Kırıkkale Chiller Sistemleri

KIRIKKALE CHİLLER

Kırıkkale Chiller soğutma sistemleri, soğutma sistemleri genel anlamda büyük alanlı ve geniş yapılarda tercih edilmektedir. Chiller soğutma sistemleri üstün merkezi soğutma sistemleri olmaktadır. Soğutma sistemleri cihazları ozona olduğu gibi çevreye zarar vermemektedir. Maksimum verimlilik sağlayan bu sistemler aracılığıyla siz de otellerde, özel ve devlet hastanelerinde, fabrikalarda, sanayide. üretim tesislerinde ve daha birçok büyük alanlar için maksimum performans sağlayan soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Chiller Soğutma Sistemleri ve Kompresör Türüne Göre Cihazlar

Chiller soğutma sistemleri beşe ayrılmaktadır. Ancak bunlardan en önemli ve imalatını yaptığımız ikisi hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller sistemleridir. Hava soğutmalı chiller cihazlarımız ısıyı havaya atmaktadır ve geniş modele sahiptir. Kompresörü Scroll cinsi çalışan modeller hızlı montaj, kurulum ve bakım olanağı sağlamaktadır. Çevre ve ozon dostu özelliklerine sahip bir modeli sessiz çalışan fanları görülmektedir. Soğutmalı chiller sistemleri modellerse kompresörü absorpsiyonlu, santrifüj, vidalı, scroll cinsine sahip birçok modeller bulunmaktadır. Binalar adına maksimum performans sağlayan bir su soğutmalı chiller sistemleri oldukça gürültü çıkarmadan çalışmaktadır. Chiller soğutma sistemleri ürünler sekmesinden bu iki soğutma türleri incelenmektedir.

Chiller Soğutma Sistemleri Cihazları Üretimi

Soğutma türlerinde imalat, üretim ve ihracat yapan firmamız Kırıkkale merkez ve Bahşılı, Çelebi, Delice, Sulakyurt vb. birçok ilçelerinde de hizmet vermektedir. Bilgi birikimiyle, artan imalat kapasitesiyle ve yeni projeleriyle firmamız üretimlerine hız kesmeden devam etmektedir. Torku, Pınar Kuruyemiş, Konya Valiliği, Samsun Terme Belediyesi, İstanbul Silivri Organik Tarım. Şırnak Organize Sanayi gibi birçok referansa sahip Merkeztrade, yapılan her işi referans görerek müşteri memnuniyetini. ve ürün kapasitesini ön planda tutmaktadır. Ayrıca sizlere daha iyi hizmet vermek adına yeni nesil teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. 

Kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Kırıkkale merkez ve ilçelerine olduğu gibi ayrıca Türkiye’nin neredeyse her iline ve yurtdışına da ürün ve hizmet sunmaktadır. Merkeztrade sektörde aranan ve tanın bir firma haline gelmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız konut ya da ticari anlamda tüm klima sistemlerinin, ısı pompalarının. hava yenileme sistemlerinin, chiller ve bütün soğutma sistemlerinin imalatını gerçekleştirmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi ve ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.