Kırklareli Chiller Sistemleri

KIRKLARELİ CHİLLER

Kırklareli chiller soğutma sistemleri su soğutmalı ve hava soğutmalı olmak üzere iki bölüme ayrılmaktadır. Evaporatörler aracılığıyla maksimum verimli ısı alışverişi sağlamaktadır. Chiller soğutma sistemlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi adına doğru bir chiller keşif almanız gerekmektedir. Özellikle endüstriyel olarak kullanılan chiller sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi keşif yapılmadan monte edilmemelidir. Yapılmadığı taktirde montaj edildiği işletmenizin maliyetini arttırmaktadır.

Bu sebeple Merkeztrade soğutma keşif elemanları ile beraber cihazınızın en doğru yere montajını sağlamaktadır.  Bunun içinde keşif hizmeti vermektedir. Teknisyenlerimizle işletmenize ve üretim merkezlerine gelerek alanın ve imalatınızın şartlarına bağlı olarak servis hizmeti vermektedir. Chiller sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi satışı ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri

Özellikle elektrik tüketimi maksimum maliyet yaratan işletme, firma, tesis, sektörlerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda su soğutmalı chiller ürünlerinin ilk yatırım ücreti, hava soğutmalı chillerle karşılaştırıldığında yüzde 25 daha ucuz olmaktadır.

Su soğutmalı chiller sistemleri devresi Shell and tube tipi kondenserle üretilmektedir. İşletme giderleri hava soğutma sistemlerine oranla daha az olan soğutma sistemleridir. Bu gruplarının ana yapı taşları: kompresör. Shell and tube, kondenser, Shell and tube evaporatör ve su soğutma kulelerinden meydana gelmektedir.

Su soğutmalı kondenserler soğuk su üretici gruplar ve soğutma tesislerinde soğutucu akışkanın yoğuşturulmasında ve ısı pompalamasında sıcak su imalatında kullanılmaktadır.

Parky+Hvac Systems kondenserlerin 36 tipi bulunmaktadır. Kapasiteleri 2 kW ila 508 kW arasında değişmektedir. İdeal soğutucu akışkanlar bütün HFC ve HCfC’lerdir. Deniz suyu ile çalışan kondenserler ve e-kataloglarda bulunmayan maksimum kapasiteli kondenserler için işletmemizle iletişim kurunuz. Kendi imalatımız olan kondenser imalarında kullanılan maksimum nitelikteki malzemeler Avrupa ve Dünya standartlarına uygun olmaktadır. Isı alışverişi sağlayan borular özel profilli bakır malzemelerden, aynalar, kapaklar, perdeler. perde askı çubukları ve akışkan bağlantıları ST 38 malzemeden; cıvatalar çelik alaşım; contalar kauçuktan üretilmektedir. Tasarım, imalat, kontroller ve dökümasyonda Dünya standartları takip edilmektedir. Böylece güvenlik gereksinimleri sağlanmıştır. Bütün Ayna ve kapaklar fabrikamızda CNC dik işlem tezgahında işlenmektedir. Son olarak istenildiği zaman kondenserler emniyet ventili kurulumu biçiminde teslim edilmektedir.