Kocaeli Chiller Sistemleri

KOCAELİ CHİLLER

Kocaeli chiller cihazları son zamanlarda üretim verimliliğinin artışı için mutlak gerekli hale gelmektedir. Chiller sistemleri kompresör, kondanser, evaparatör, genleşme vanası ve tankından oluşmaktadır. Kompresörde sıkışan ve ısınan gazın kondenserde soğutulmasıyla da çalışmaktadır. Dört mevsim kullanıma uygundur. Özellikle plastik enjeksiyon. kauçuk, döküm makinalarında ısınmakta olan yağ ve kalıp soğumasında ve geniş alanları soğutmada kullanılmaktadır. Tahmini olarak alanın sıcaklığına bağlı ve istenen proses sıcaklığına uygun üretilmektedir. Bununla beraber yüzde 25 ila 60 arasında verim artışı sağlandığı görülmektedir. Ayrıca test edilmiştir. Chiller soğutma sistemleri ile beraber uygun şekilde kullanıldığında makinaların uzun ömürlü olduğu görülmektedir. Bu makinalar ömrünü uzattığı gibi enerji verimliliği de sağlayan üreticiye dost bir cihaz olmaktadır.

Chiller Soğutma Sistemleri Nedir?

Soğutma sistemleri ısınan havayı dışarı atarak olan ortamı soğutmaya yarayan sistem olmaktadır. Chiller soğutma sistemleri iki bölümde görülmektedir. Bunlardan biri hava soğutmalı chiller sistemleri iken diğeri su soğutmalı chiller sistemleridir. Chiller sistemlerinde bu tür ayrımı kondenserin hava ya da suyla soğumasına bağlı olarak değişmektedir.

Chiller Soğutma Sistemleri Teknik Servis Hizmeti

Merkeztrade Parky+Hvac Systems marka soğutma sistemlerinin imalat, üretim, satış, montaj ve kurulumunu sağlamaktadır. Alanında uzman ekipleri aracılığıyla Chiller soğutma sistemleri konusunda nitelikli ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet vermektedir. Firma mekâna göre chiller soğutma sistemlerini kurmak amacıyla proje hazırlama işini de yapmaktadır. Ayrıca alım sonrası güvenilir bir biçimde ürünün kurulumunu da yerine getirmektedir. Üstelik bu hizmetlerin hepsi uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Soğutma sistemleri kurumsal alanlar, hastaneler, geniş alanlar, sanayi, endüstriyel işletmeler vb. alanlarda kullanılmaktadır.

Chiller Montaj ve İşletmeye Özel İmalat Hizmeti

Chiller soğutma sistemlerinin montaj işleminin doğru yapılması gerekmektedir. Bunun için ise montaj ekibinin işinin ehli, güvenilir, bilgili olması gerekmektedir. Doğru montaj olmaması halinde hem verimli çalışma açısından hem de tasarruf sağlamada güçlük çekilmiş olmaktadır. Kurulum esnasında yapılacak olan işlemlere örnek verilmek gerekirse. İç ve dış ünite montajı, gaz basıncı kontrolü. bağlantı kontrolü ve daha sonrasında kurulum tamamlandıktan sonra gerekli kontroller sağlanmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.