Konya Chiller İmalatı Yapan Firmalar

KONYA CHİLLER İMALATI YAPAN FİRMALAR

Konya Chiller İmalatı Yapan Firmalar arasında bulunan Konya Merkez Soğutma firmamız Türkiye’nin önde gelen bir çok şirketin, KOBİ’lerin ve bireysel işletmelerin, özel sektör firmaların tercihi haline gelmiştir. İşinde deneyimli ve eğitimli ekibimiz üzerinden, bilgi almanız için ve destek istediğiniz her noktada 7/24 hizmetinizdeyiz. Hızlı, kaliteli ve en hesaplı çözümlere sizleri ulaştırmak adına, sürekli yenilenen ve değişen teknolojiyi devamlı bir biçimde takip etmekteyiz.

Müşterilerimizin talep ve gereksinimleriniz baz alarak; sizler için en hızlı, güvenli, yüksek performanslı cihazlarımızı Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Bu ulaştırmanın yanı sıra ürün satışımız ve servis desteğimiz ile de sizlere eksiksiz bir şekilde hizmet vermek Konya Merkez Soğutma firmamızın vizyonu haline gelmiştir. Bu noktada müşterilerimize profosyonel anlamda çözüm yaratmak ve dünya standartlarında bir kalite sunmaktayız. Firmaların İhtiyacı olan soğutma sistemleri için hizmet veren firmamız, tesisin bulunduğu alana ve kapladığı yere göre fiyat belirlemektedir. Okullarda, hastanelerde, otellerde, fabrikalarda, kimya ve gıda sanayilerde Chiller sistem kurulum ve imalat maliyetini ile ilgili aklınızda oluşan tüm soru işaretlerini bizlere ulaşarak giderebilirsiniz.

KONYA CHİLLER İMALATI İLETİŞİM

Alanında uzman ve eğitimli çalışanlarımız ile profesyonel anlamda hizmet veren markamız cihaz bakımında ve üretiminde büyük özen göstermektedir. Aynı özeni daha sonrasında oluşan problemleri çözmekte de göstermekteyiz. Konya Merkez Soğutma firması olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. İmalat, cihaz fiyatları ve oluşan sorunlar için 0332 350 9944 numaramız üzerinden daha fazla ve detaylı bilgi alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.