Konya Chiller Sistemleri

MERKEZTRADE

KONYA CHİLLER SİSTEMLERİ

Öncelikle Konya chiller sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde çokça kullanılmaktadır. Hava ve su soğutmalı chiller sistemler olarak fabrika, hastane, alışveriş merkezleri kullanılmaktadır. Ayrıca oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezi haline gelmektedir. Konya’da bulunan Chiller servisi ekiplerimiz hizmet sunmaktadır. Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım şartlarına bağlı olmaktadır. Ortaya çıkan bozulmalar için onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Merkeztrade olarak 40 yıldan fazla süredir iklimlendirme sektöründe hizmet vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Son olarak Uzman kadromuzla ile yalnızca Chiller Soğutma sistemleri üzerine TÜM TÜRKİYE GENELİ hizmet vermektedir.

Chiller Sistemleri Hizmetleri

Satış:

Endüstriyel alanda su soğutma Chiller sistemleri gibi işletmenin birden çok ihtiyacını karşılamaktadır. Bu sebeple maksimum performans en az maliyetle yüksek verim sağlamaktadır. Böylece Konya  Chiller sistemleri günümüzün en büyük yatırımları arasında bulunmaktadır. Merkez Soğutma olarak işletmenize ve üretim alanlarınıza uygun tüm chiller modelleri imalatını sağlamaktayız. 

Keşif:

Su soğutmalı chiller sistemleri ve hava soğutmalı chiller sistemleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi amacıyla doğru bir chiller keşif hizmeti almanız gerekmektedir. Yoğunlukla endüstriyel soğutma sistemlerinde kullanılan chiller sistemleri, gerekli olan klima santrali ve su soğutma kulesi keşifsiz ve plansız kurulum yapıldığında işletmenizin maliyetlerini artmaktadır.

Servis:

Yenilerde chiller soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Chiller sistemleri genel olarak Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinde tercih edilmektedir. Profesyonel ekibimiz ile mühendislerimiz ,chiller soğutma sistemlerinde karşılaşacağınız tüm sorunlara cevap bulabilmektedir.