Konya Klima Sistemleri

MERKEZTRADE

KONYA KLİMA SİSTEMLERİ

Öncelikle geniş ağa sahip Merkeztrade Konya klima sistemleri il geneline hizmet vermektedir. Konya Klima Servisi ustalarımız pazar günleri hariç olmak üzere  haftanın her gününde 7 gün 24 saat teknik hizmet sağlamaktadır. Konya Klima Servisi ustalarımız garantisi sona ermiş olan Mitsubishi ,Daikin ,Arçelik ,Bosch ,Samsung .Toshiba , Altus, Beko , ferroli . LG , Midea , Regal gibi tüm marka cihazların her türlü teknik arıza tamir. onarım. bakım ve montajlarını yetkili bayiye istinaden teknik servis olarak piyasanın en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktadır. Konya Klima Servisi ustalarımız en uygun fiyatlarla montaj işlemi sağlamaktadır. Konya klima servisi hizmeti veren Merkeztrade Konya’nın merkez ilçeleri Selçuklu, Meram ve Karatay. Bununla birlikte Beyşehir, Seydişehir ilçelerinde klima servisi olarak hizmet vermektedir.

Klima Servisi

Klima Bakımı:

Cihazların ısı alış-verişi yüzeylerinde görülen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe sebep olmaktadır. Ayrıca cihaz içinde soğutucu gazın işletme basıncında mevsimlere göre düzeltme yapılması gerekmektedir. Bu sebeple klima cihazlarına senede iki kez klima bakımı yapılması çok önemlidir. Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşecek, enerji sarfiyatı artmaktadır.

Teknik Servis:

40 Yıllık tecrübesinin yanında genç profesyonel teknik servis ekibimiz bulunmaktadır. Merkeztrade adı altında klimalarınızın tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzman ekibiyle tüm marka ve model klimalarınıza teknik destek sağlamaktadır. Firmamız Klima servisi, Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme-Takma, Klima arızası, Klima Yer Değişimi. Klima Satışı, Klima parçaları satışı, teknik destek hizmetleri vermektedir.

Klima Montajı:

Kurulumu diğer adıyla montajı önemli bir etkendir.
Klimalarınızın yanlış yapılan montaj işlemleri birçok problemleri beraberinde getirmektedir. Klimanızın doğru yere kurulması yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte esilmesi halinde cihazınızdan istediğiniz verimi bazen hiç almamaktadır. Bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla karşılaşabilirsiniz.

Klima Satış:

Türkiye, içinde bulunduğu iklim şartları gereği dört mevsimi yaşamaktadır. Durum böyle olunca ülkemizin birçok noktasında hem ısınmak hem de yaz sıcaklarında serinletir. Bu amaçla klima kullanımı her geçen sene daha da çok artmaktadır. Gelişen ve yenilenen teknoloji sayesinde enerjiye ulaşımın kolaylaşmaktadır. Son olarak klima kullanımının ekonomik bir durum aldığı tespiti de yapılabilir.