Konya Soğutma Sistemleri

MERKEZTRADE

KONYA SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Konya soğutma sistemleri alanında fark yaratan bir firma olarak kentimize en iyi hizmeti sunmaktadır. Bunun için daima kendimizi geliştirerek ve teknolojiyi takip ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz. Konya başta olmak üzere ülkemizin 4 bir yanına en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Konya soğutma sistemleri öncü olmak için son teknoloji ürünler kullanarak değerli müşterilerimize bu ürünleri ulaştırmaktadır. Bizlerle iletişim numaralarımızdan ve ofisimizden ulaşabilirsiniz.

Soğutma Sistemlerinde Onarım ve Bakım

Öncelikle Soğutma Sistemleri onarımı ve bakımı cihazı devreye sokan, arızanın tespit etmekteyiz. Merkeztrade bu yönde bilgili kişiler ile çalışmaktadır. Sistemin vakumlanmasını yapabilen ve sistemin performans durumu tespit eden teknik servis tercih edilmelidir. Teknikerleri sistemleri dizayn eder ve uygun ürünleri seçmektedir. Ayrıca müşteri adına gerekli ücretide belirlemektedir. Bunlar onaylandığında sistemi kurmaktadır. Sistemi devreye sokmaktadır. Kurduğu soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde belirli aralıklar içerisinde periyodik bir bakım işlemlerini yapmaktadır. Bununla beraber iklimlendirici ve soğutucu tesisatın onarım ve bakımını yaparak işlerinin aksamamasını sağlamaktadır.

Ürünlerde herhangi bir onarım gerektiren veya başka bir şey bulunduğu zaman gerekli bütün destek sağlanmaktadır. Merkeztrade tarafından soğutma sistemleri için gerekli onarım ve bakım hizmeti sunulmaktadır.