Kütahya Chiller Sistemleri

KÜTAHYA CHİLLER

Kütahya chiller sistemleri müşterilerine gelişmiş teknoloji, maksimum marka kalitesi, yerli imalat sunmaktadır. Bununla beraber Merkeztrade dinamik bir insan kaynaklarına sahip olmaktadır.  Bu bağlamda çalışmalarında keşif, teşhis, bilgilendirme, fiyat teklifi sunmaktadır. Projelendirme, üretim, kargolama, kurulum, devreye alma ve servis hizmeti aşamalarını itinayla gerçekleştirmektedir.

Sektöründe itinayla hazırlanmış ve her daim güncellenen web siteleriyle sizlere daha yakın olmayı ve daha iyi hizmet vermektedir. Merkeztrade internet ortamında gerçekleştirdiği haberlerle paylaşımı sayesinde ürünler, modelleri ve kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sektörle alakalı makaleleri inceleyebilirsiniz bunun yanında e-kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz. İletişim sayfamızdan iletişim formunu doldurarak teklif alabilir, sipariş verebilir ya da servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Soğutma sistemlerinde yenilikleri ve güncel ihtiyaçları yakından takip eden Merkeztrade pazarı geliştirmektedir. Çalışmalarında estetik görünümü, maksimum performansı, ekonomik kullanımı, dayanıklılığı, hızlı servis imkanını ve memnuniyetinizi temel almaktadır. Ürünlerini profesyonel servis anlayışıyla buluşturarak, sizlere piyasanın en kaliteli, en performanslı, en az enerji harcayan, en ekonomik ürünleri sunmaktadır. Müşterilerinin soğutma sistemleri cihazları aldıktan sonraki yorumları Merkez soğutmanın hedeflerine ulaşmasındaki başarısının en güzel ispatıdır.

Merkez soğutmanın ulaştığı başarı, müşteri memnuniyetini ve yüksek performansı merkez alan bir imalat anlayışından kaynaklanmaktadır. Böylece ülkemizin her yerinde ayrı konumlarında ve farklı coğrafyalarındaki müşterilerine de hizmet vermektedir.

Küçük Alan Uygulamaları İçin Mini Su Soğutma Cihazları

Merkeztrade, endüstriyel, sanayi alanların yanında, mini su ısıtma soğutma sistemleriyle villa, ev, restoran ve ofis gibi küçük mekanlar da tüketicilerinin yaşam niteliğini arttırmaktadır. Küçük alanlar için dizayn edilmiş paket chillerler bulunmaktadır. Böylece merkezi ısıtma soğutma cihazlarının uygulaması ekonomik hale gelmektedir. Kendi içerisinde akümülasyon tankı bulunmaktadır. Bunun sayesinde chiller soğutma dışına herhangi ek akümülasyon tankı konulmamaktadır.  Böylece küçük alanlarda da kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Merkeztrade  grupları, kalite ve ücretlendirme dengesini korumaktadır. Müşterilerine ekonomi ve rahatlığı bir arada sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurunuz veyahut yukarıda da belirttiğimiz gibi iletişim formunu doldurunuz. Böylece ücretlendirmeler, daha fazla cihaz ve cihaz özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.