Malatya Chiller Sistemleri

MALATYA CHİLLER

Merkeztrade soğutma ve Malatya chiller sistemleri üreticisi olarak yenilenebilmektedir. Sürdürülebilir enerjiye, maksimum performans değerlerine odaklanarak yenilikçi ısıtma ve soğutma çözümleri tasarlamaktadır. Temel amaç; proje bazlı anahtar teslimi ürün geliştirmek olan firmamızda 7/24 teknik destek, montaj yapmaktadır. Öncelikle satış sonrası hizmet süreçlerini takip etmek ve müşterilerimizin güvenini sağlamaktır. Chiller ve soğutma sistemleri alanında Malatya merkez ve ilçelerinde çözümler sunmaktadır. Müşteri odaklı, üretici bir firma olmaktadır. Veri merkezi alanında yapılan Ar-Ge çalışmaları, kurumsal çözüm çalışmaları, Avrupa ve Dünya standartlarındaki test laboratuvarları. üretim eleman ve ekipmanlarıyla Merkeztrade olarak veri merkezi Malatya için endüstriyel soğutma, chiller ihtiyacını karşılamaktadır. Bunun için proje bazlı özel cihazlar dizayn eder, üretmekteyiz. 

Malatya Chiller Sistemleri Hizmetleri

Merkeztrade olarak hassas kontrollü soğutma sistemleri, soğutma sistemleri, ısı pompaları, direkt olmayan adyabatik soğutma sistemleri. pano klimaları, veri merkezleri, chiller sistemleri, su soğutmalı chiller sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri, laboratuvar. Ayrıca tekstil baskı odaları gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Merkeztrade gelişen ve değişen yeni nesil teknolojilerinden haberdar olmaktadır. Bununla beraber konuda kendini eleştirerek, maksimum standartlarda ve güvenilir çözümler sunmayı hedeflemiştir. Merkeztrade cihazları enerji alanında oldukça verimli ve güvenilirdir. Bunun için gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler bulmak adına cihazlarını dizayn etmektedir. Cihazlarımız saha montajında, sistem bakımında kolaylık ve uzaktan yönetimde esneklik, süreç ve ücretten tasarruf sağlamaktadır.

Malatya Chiller Sistemleri Cihazları

Chiller Soğutma cihazları, soğutma ihtiyacı olan ortamların suyla soğutulmasını sağlayan sistemlerdir. Soğutma sistemleri konusunda Malatya otellerine. Bunun yanında Malatya alışveriş merkezlerine, Malatya fabrikalarına, Malatya organize sanayisi gibi birçok yere hizmet vermektedir.Firmaların konfor mahallerinde ve proses hatlarında çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Cihazımız; su soğutmalı ve hava soğutmalı Chiller olarak iki ana gruba ayrılmaktadır. Merkeztrade Chiller Soğutma Sistemleri, iki çeşit düşük basınç koruması ile yüksek verimli soğutma sunarlar. Dokunmatik kontrol paneli ve gömülü web ara yüz ile uzaktan kontrol olanağı sağlamaktadır. Su Soğutmalı Soğutmalı ve Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kompresör opsiyonları sunmaktadır. Son olarak daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.