Maraş Chiller Sistemleri

MARAŞ CHİLLER

İlk olarak Maraş Chiller Sistemleri Merkeztrade soğutma olarak markamız olan Parky+Hvac adıyla imal etmektedir. Bununla beraber yapılan ürünlerle endüstriyel soğutma (Chiller + Drycooler). ve ısıtma (Kalıp Şartlandırıcı + Kızgın Yağlı Isıcılar) konularında çözümler sunmaktadır. Merkeztrade endüstriyel soğutma olarak kırk yılı aşkın süredir gelişmiş ve uzman bir firma olmaktadır. Soğutma imalatı konusunda daha yeni olmamıza rağmen, bilgi birikimi, tecrübe ve mühendislik deneyimine sahiptir. 

Ekibimizle sektöre hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz tüm sektörler adına sürdürülebilir, yeni nesil, gelişmiş teknoloji ve sistemleri yakından takip etmektedir. Merkeztrade chiller soğutma sistemleri ve soğutma sistemleri imalatçısıdır. Bununla beraber büyük küçük tüm üreticilere sağladığı nitelik ve üstün teknolojilere sahip cihazlar bulunmaktadır. Halbuki Sektörün yükselen değeri ve tedarikçisi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Sahada kazandığımız pratik iş tecrübesini mühendislik çalışmalarıyla birleştirmektedir. 

Daima yenilikçi üretimi, ergonomik dizaynı ve teknolojiyi üretmiş olduğumuz cihazlara yansıtmaktadır. Soğutma suyunun ihtiyaç olduğu tüm proseslerde kullanılmaktadır. Bunların yanında iklimlendirme sistemleri olmak üzere plastik, metal, gıda sanayi, soğuk hava depoculuğu. MR cihazları, lazer ile iletişim yapan cihazlar, kaynak hatları, tekstil sektöründe. iplik nemlendirmesi gibi birçok sektörlerde kendisine uygulama alanı bulmaktadır. 

Maraş Chiller Sistemleri Hizmet Alanları

Sıcak ülkelerde, hazır beton tesislerinde beton suyunun soğutulması için de kullanılmaktadır. Ayrıca plastik sektöründe, otomotiv sektöründe, beyaz eşya sektöründe, gıda sektörnde, hvac döküm tesislerinde. metal işleme tesislerinde, hastane, sağlık sektörü, medikal ve ilaç sanayisinde, organize sanayi sitelerinde. kimya sektöründe, savunma sanayinde, beton santralinde, kaplama tesislerinde, tekstil sanayiisinde, buz pateni pistinde, kozmetikte, kuyumculuk. (pota soğutma), bilgi işlemde, su jeti ile mermer kesim, tel erozyon tezgahları gibi birçok alanda. sektörde, hizmet yerlerinde, kurum ve kuruşlarda soğutma sistemleri kullanılmaktadır. 

Cihazlarımızda (spkö) kullanılan su soğutmalı kondenserler bakır boruludur. Merkeztrade tarafından sunulan soğutma sistemleri cihazları farklı istek ve ihtiyaçlara yönelik yapılmaktadır. Birden çok model ayrıca tasarım içermektedir. İhtiyacınıza göre en doğru soğutma sistemini kataloglarımızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstün soğutma sistemleri arasında yer alan modelleri bulabileceğiniz Merkeztrade soğutma sistemleri endüstriyel ve ticari uygulamalar için çok idealdir. Gelişmiş teknolojilerle zenginleştirilen ürünler üst düzey teknik özellikleriyle mükemmel merkezi soğutma çözümleridir. Sonuç olarak daha fazla bilgi ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.