Mersin Chiller Sistemleri

MERSİN CHİLLER

Mersin Chiller sistemleri İngilizce kökenli olup Türkçe manası soğutma grubu ya da soğutma sistemleridir. Kompleks bir yapısı olan chiller ısıyı bir yerden alıp, farklı bir yere transfer etmektedir. Ana yapısı olarak iklimlendirme sistemine benzese Chiller soğutma sistemlerinde bu olay enjeksiyon soğutma sistemiyle yapılmaktadır. Chiller sistemleri içerisinde kondanser, kompresör, genleşme vanası ve evaporatör gibi elemanlar bulunmaktadır. Kompresör içerisinde sıkışan gazın soğumasıyla istenilen performansı vermektedir. 

Chiller sistemlerinin kendisine özel hesaplama yöntemi bulunmaktadır. Bilinen klasik derecelendirme yerine matematiksel çalışmaktadır. Karmaşık yapıya sahip chiller soğutma sistemleri hava soğutmalı ve su soğutmalı chilleri olmak üzere iki türden oluşmaktadır. Bu iki türü ayıran en temel özellik ise chiller soğutma sisteminin havayı nereden attığıdır. Böylece sistemin hangi tür olduğu öğrenilmiş olmaktadır. Yani hava soğutmalı chiller elde edilen ısıyı havaya atarken su soğutmalı chiller ise ısıyı suya aktarmaktadır. Chiller soğutma sistemleri cihazlarımızı bu bilinçle yeni nesli teknolojiye ayak uydurarak siz müşterilerimize en uygun cihazlarımızı üretmektedir.

Chiller Sistemleri Kullanım Yerleri

Merkeztrade soğutma sistemleri konusunda 40 yılı aşkın süredir Mersin merkez ve ilçelerinde ayrıca Mersin hastanelerinde. Mersin otellerinde, Mersin organize sanayisinde, Mersin endüstrilerinde bilgi ve tecrübeye sahip alanında uzman profesyonel ekibi. ve mühendisleriyle yeni nesil teknolojinin ihtiyaçlarını yakinen takip etmektedir. Sahada olan feedbacklerle her zaman Ar-Ge ve Ur-Ge çalışmaları yürütmektedir. Ur-Ge çalışmalarımızda yüksek enerji verimliliği, proje kapsamında ihtiyaçların aynı oranda karşılanması akıllı teknolojiye uyumludur. Haberleşmesi gibi konularda genişletilebilir işlevsel uygulamalarıyla eşi benzeri bulunmayan müşterilerimize özel cihazlar üretmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda yüzlerce kurumsal firmaya çözüm odaklı ürünler üretmektedir.

 Ekonominin değişmesiyle birlikte ve ücretlerin en az düzeyde satın almaya yansıması da görmezden gelmeyeceğimiz bir gerçektir. Böylece nitelikten ödün vermeksizin dünyadaki tedarik markalarıyla anlaşmalar yapmaktadır. Yapmış olduğumuz anlaşmalar ile ücretlendirme politikası en az seviyeye indirmektedir. Amacımız en doğru oranda ve ihtiyaca en uygun ürünleri en ekonomik biçimde kullanıma arz etmektedir. Daha fazla bilgi ve talep için iletişim sayfasındaki formu doldurunuz. Bizi arayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Böylece sizin için en doğru, en uygun chiller sistemini firmamızla seçmiş olursunuz.