Muş Chiller Sistemleri

MUŞ CHİLLER

Muş Chiller sistemleri kondenser ve evaporatör hacimlerinden oluşan soğutma sistemlerinin ana ekipmanı olmaktadır. Yapı otomasyonuna doğrusal çalışarak soğutma yükü ihtiyacı kadarıyla devreye girmektedir. Daha sonrada çıkmaktadır. Yaz ve kış olarak manuel veya otomatik devreye alma görevi, işlevi olmaktadır. Kondenser hacminin ayrıca tasarlanarak çatıya koyulduğundaki uygulamaları veya elemanın direkt üstünden istenen üretimi olmaktadır. Yapı soğutma yükü isteğine göre hacminde değişiklik görülmektedir. Bulunduğu alanda ayaklarının basağı hacme göre betonarme yüzer kaide yapması gerekmektedir.

İmal ettiğimiz Chiller sistemlerinin çalışma sisteminden kısaca söz edecek olursak; chiller içindeki suyu çeviren pompa grubudur. Bu grubundan ana sisteme basma kollektörüne beslenme almaktadır. Chiller soğutma sistemlerine soğuk su basılmaktadır. Hat sonlarındaki ‘fan-coil’ e soğutulmuş şekilde su gitmektedir. Fan-coil cihazı ortamı soğuturken, soğutulmuş sıvı ısınır ve tekrardan soğutulmaktadır.

Chiller soğutma sistemleri, endüstriyel, sanayi ve birçok alanda ve amaçla soğutma yapılması gereken tüm eleman ve ekipmanların soğutulmasında kullanılan ve bu alanda dünya standartını oluşturan bir soğutucu ünitedir.

Muş Chiller Sistemleri Cihazları 

Sektörde müşteri odaklı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet vermekte. olan firmamız Soğutma sistemleri ve chiller soğutma sistemleri alanlarında hizmet vermektedir. En büyük amacı kaliteli ürünler ve cihazlar imal etmek olarak belirleyen ve kalite kontrolü yapılmaktadır. Onun yerine kaliteyi hedefleyen firmamız alanında uzman ve profesyonel kadrosu ve zengin hizmet anlayışına sahiptir. Bununla birlikte chiller soğutma sistemleri hizmeti vermektedir. Merkeztrade olarak alacağınız her kararı merkeze koyarız. Önce siz müşterilerimizin kazandığı gibi ardından bizim kazanacağımızın biliriz.

Uzman ve profesyonel ekibimizle 7 gün 24 saat soğuk hava deposu desteği vermektedir. Çözüm odaklı proaktif bir biçimde yerinde uzman kadromuzla destek vermektedir. Muş soğuk oda için hemen sitemizden bize ulaşabilirsiniz. Soğuk depo desteği, yedek parça desteğiyle bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak Merkeztrade olarak soğuk oda destek danışmanlığı, chiller sistemleri, su soğutmalı chiller sistemleri, hava soğutmalı chiller sistemleri. chiller sistemleri imalatı, chiller bakımı, montajı, chiller sistemleri ihracatı, su soğutmalı chiller cihazları. su soğutmalı chiller sistemleri fiyatı, su soğutmalı chiller imalatı, su soğutmalı chiller üretimi. su soğutmalı chiller ihracatı, hava soğutmalı chiller sistemleri imalatı, hava soğutmalı chiller üretimi. hava soğutmalı chiller ihracatı , chiller hava soğutmalı chiller fiyatları hakkında gibi birçok alanda destek sağlamaktadır.