Nevşehir Chiller Sistemleri

NEVŞEHİR CHİLLER

Nevşehir Chiller Soğutma Sistemleri

Firmamız Konya organize sanayi bölgesinde, Nevşehir merkez ve ilçeleri için soğutma sistemleri imalatı yapmaktadır. Fabrikaların üretim yerindeki soğuk su isteğini karşılayan yüksek verimli chiller sistemlerinin imalatını, montajını yapmaktadır. Sistemlerimiz sektörde edindiğimiz bilgi birikimi, tecrübe, teknolojiye bağlı kalışımız ve Ar-Ge çalışmalarımızla tasarlanmaktadır. Merkeztrade, sistemin satış öncesi ve sonrasındaki tüm çözümlerine, mühendislik, danışmanlık, taahhüt. tesisat kurulumu ve servis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Soğutma sistemlerimiz; Nevşehir otelleri, Nevşehir AVM, Nevşehir fabrikaları, Nevşehir plastik üretim tesisleri, Nevşehir ayakkabı tesisleri. Nevşehir özel ve devlet hastaneleri, Nevşehir organize sanayisi, ambalaj, kalıpçılık. takım tezgâhları gibi birçok alanda,sektörde kullanıma ideal olmaktadır. Farklılık gösteren ortam sıcaklığına rağmen, imalat hatlarında ihtiyaç duyulan en uygun sıcaklıktaki su sağlanmaktadır. Sonuç olarak sabit akım ve basınçta devamlı sağlayabilme özelliğine sahiptir.

Chiller Soğutma Sistemi Markası Parky

Markamız Parky + Hvac Systems adı altında birçok ürün ve model seçeneklerine sahip olmaktadır. Bazı ürün gruplarımız kapalı devreyken bazıları açık devreye sahip olmaktadır. Soğutma kapasitesi 7 ila 800 kw arasında değişim göstermektedir. Ürünlerimizde çevreye duyarlı R134A, R407 C ve R410a gazı ile çalışan birden çok standart modele sahip olmaktadır. Cihazlarımız ayrıca basit montaja sahiptir ve iç, dış ortam montajları için uygun olmaktadır. Temizliği de bakımı da kolay olan cihazlarımız Shell&tube tipi evaporatör bütün modellerimizde standarttır.

 Parky + Hvac System markalı kapalı devreye sahip ürünlerimiz üniteleri santrifüj tip sirkülasyon pompası. depolu Shell&tube tipi evaporatör, otomatik ve manuel hava atma valfleri, otomatik su dolum hattı ve. su hattı basınç kontrol malzemeleriyle donatılmaktadır. Ürünlerimizin çalışmaları tamamıyla elektronik kontrol ünitesi tarafından yapılmaktadır. Soğutma cihazlarımız hermetik ve yarı hermetik tip soğutma kompresörlerine sahip olmaktadır. Hava soğutmalı chiller bakır boru alüminyum kanatlı kondenserler ve aksiyel türleri fanlarına sahiptir. Bunun yanında geniş modellere sahip firmamızın tüm modellerinde modüler ünitler bulunmaktadır.Galvaniz çelikten üretilmiş kasa, sıcak fırınmış toz polyester boyayla boyanmaktadır. Cihazlarımız siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda, taleplerinize uygun olarak özel ürünler dizayn edilip üretilmektedir. Firmamız hakkında daha fazla bilgi için hakkımızda kısmını koyabilirsiniz. Ayrıca daha da fazla bilgi ve talep için bizimle iletişime geçebilirsiniz.