Niğde Chiller Sistemleri

NİĞDE CHİLLER

Niğde Chiller Soğutma sistemleri genellikle büyük, geniş çaplı ve çok katlı yapılarda en çok tercih edilmektedir. Bunlar üstün merkezi soğutma sistemleri olmaktadır. Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak birbirinden ayrı kondenser tiplerinde bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Firmamızın kendi imalatı olan soğutma sistemi cihazları çevreye zarar vermez ve ozona fazla etkileri bulunmamaktadır. Yüksek verimliliğiyle yarar sağlayan cihazlar bulunmaktadır. Böylece siz de Niğde oteller, Niğde hastaneler, Niğde fabrikalar, Niğde üretim tesisler kullanabilirsiniz. Niğde organize sanayisi gibi geniş alanlar için maksimum performans gösteren soğutma sistemlerine sahip olunmaktadır.

Niğde Chiller Soğutma Sistemleri Cihazları

Soğutma sistemleri cihazları içerisinde hava soğutmalı chiller sistemleri ürünlerimizi menüdeki kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. Firmamız ısının havaya verildiği hava kaynaklı soğutma cihazında birçok model sunmaktadır. Scroll kompresör türünde çalışan modeller hızlı montaj ve kolay bakım imkanı sağlayan tasarıma sahip olmaktadır. Çevre ve ozon dostu özelliklere sahip bir modeli ses seviyesi düşül fanlarla görülmektedir. Opsiyonel değişken seri pompaya sahip olan böyle bir ürün geliştirilmiş teknolojilerle zenginleştirilmektedir. 40 – 161 kW kapasiteli aralığındaki bir ürün de aşırı gürültüsüz çalışarak fazla sese neden olmamaktadır. Üstün bir merkezi soğutma sisteminin en iyi örnekleri arasındadır.

Chiller Soğutma Sistemlerine Neden Sahip Olunmalıdır?

Programlanabilir termostatlarıyla uzaktan kumanda sistemi de cihazın basit bir şekilde denetimi sağlanmaktadır. Azaltılmış enerji ücretleri maksimum verim sağlayan farklı modelleri de incelenmektedir. Seçenekler arasındaki hızlı montaj ve basit kullanım olanak sunan bir model aradığınız ürün olmaktadır. Esnek yapıda tasarım sahip hava soğutmalı soğutma grubu cihazları basit bakım yararıyla beğeninize sunulmaktadır. Siz de 17 – 40 ya da 604 – 804 kW gibi ayrı aralıklarda çalışan pek çok hava kaynaklı soğutma grubu arasından sizin için en uygun modele sahip olabilirsiniz. 

İlk olarakChiller olarak da bilinen soğutma sistemi cihazları arasında su soğutmalı modelleri de kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. Su kaynaklı soğutma gruplarıyla da en doğru tercihi yapabilmenizi sağlar. Absorpsiyonlu, santrifüj, vidalı ve scroll kompresör tiplerine sahip farklı türde tasarımlara sahip olmaktadır. Santrifüj kompresörlü dizaynda özellikle çevre dostu merkezi soğutma sistemleri arasında önemli bir yere sahip olmaktadır. 702 – 5273 kW kapasite aralığına sahip üstün bir modeli tercih edilmektedir. Son olarak daha fazla bilgi ve istekler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece ücretlendirmeler dahil olmak üzere soğutma sistemleriyle merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen temin edebilirsiniz.