Osmaniye Chiller Sistemleri

OSMANİYE CHİLLER

Osmaniye Chiller sistemleri genellikle geniş, büyük, çok katlı binalarda tercih edilen üstün merkezi soğutma sistemleridir. Öncelikle Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak birbirinden farklı kondenser tiplerinde bulabilirsiniz. Merkeztrade’in kendi üretimi olan soğutma sistemi cihazları çevreye zarar vermemektedir. Aynı zamanda ozona çok etkileri olmamaktadır. Maksimum verimliliğiyle avantaj sağlayan ürünler bulunmaktadır. Siz de Osmaniye’deki oteller, Osmaniye’deki hastaneler, Osmaniye’deki fabrikalar, Osmaniye’deki üretim tesisleri. Osmaniye organize sanayisi gibi geniş alanlar için maksimum performans göstermektedir. Soğutma sistemlerine sahip olabilirsiniz. Soğutma sistemleri cihazları içerisinde hava soğutmalı chiller sistemleri cihazlarımızı kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz.

Merkeztrade ısının havaya aktarıldığı hava kaynaklı soğutma cihazında birçok model sunmaktadır. Scroll kompresör tipinde çalışan modeller hızlı kurulum ve kolay bakım olanı sağlayan dizayna sahiptir. Çevre ve ozon dostu özelliklere sahip bir modeli gürültüsüz seviyeli fanlarla görebilirsiniz. Opsiyonel değişken hızlı pompaya sahip olmaktadır. Böyle bir model gelişmiş teknolojilerle zenginleştirilmektedir. 40 – 161 kW sığası aralığındaki bir model de aşırı sessiz çalışmaktadır. Gürültüye neden olmamaktadır. Üstün bir merkezi soğutma sisteminin en iyi örnekleri arasındadır. Programlanabilir termostatlarıyla uzaktan kumanda sistemi de ürünün kolayca kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Osmaniye Chiller Sistemleri Cihazları

Azaltılmış enerji maliyetleriyle müthiş verim sağlayan farklı modelleri de inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasındaki hızlı montaj ve basit kullanım olanak sunmaktadır. Ayrıca  model aradığınız ürün olabilmektedir. Esnek yapıda tasarlanan hava soğutmalı soğutma grubu ürünleri kolay bakım avantajıyla beğeninize sunulmaktadır. Siz de 17 – 40 ya da 604 – 804 kW gibi farklı aralıklarda çalışan pek çok hava kaynaklı soğutma grubu arasından sizin için en ideal modele sahip olabilirsiniz. Chiller olarak da bilinen soğutma sistemi cihazları arasında su soğutmalı modelleri de kataloglarımızdan inceleyebilirsiniz. 

Su kaynaklı soğutma gruplarıyla da en doğru tercihi yapabilmenizi sağlamaktadır. Absorpsiyonlu, santrifüj, vidalı ve scroll kompresör tiplerine sahip olan değişik tipte dizaynlara sahip olmaktadır. Santrifüj kompresörlü tasarımlar özellikle çevre dostu merkezi soğutma sistemleri arasında önemli bir yere sahiptir. 703 – 5275 kW kapasite aralığına sahip üstün bir modeli tercih edebilirsiniz. Son olarak daha fazla bilgi ve istekler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısaca ücretlendirmeler dahil olmak üzere soğutma sistemleriyle merak ettiklerinizi öğrenebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen temin edebilirsiniz.