Sakarya Chiller Sistemleri

SAKARYA CHİLLER

Merkeztrade 40 yılı aşkın süredir Sakarya chiller ısıtma-soğutma sistemleri sektöründe önemli bir isim haline gelmektedir. Bu amaç uğruna hareket eden ve kendini devamlı olarak geliştirmeyi ilke edinmektedir. Firmamız ülke çapında öncü bir isim olmayı ve Türkiye’de geniş bir hizmet ağı sağlamayı hedeflemektedir. Hedeflenen bu yolda nitelikli standartlardan ödün vermemektedir. Sektörde yıllarını vermiş olduğu deneyim ve bilgileri siz değerli müşterilerimiz adına kullanarak ilerleme kaydetmektedir. Merkez soğutma olarak faaliyet alanlarımız yalnızca chiller sistemleri değildir. Aynı zamanda Soğutma sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Fancoil servis ve bakımı, Chiller satış, imalat, servis. Rooftop Klima servis ve bakımı, VRF klima satışı gibi birçok hizmet sunmaktadır.

Mini Chiller Soğutma Cihazları

Merkeztrade olarak Parky + Hvac Systems adı altında birçok chiller sistemleri üretmekteyiz. Su soğutmalı chiller sistemleri, hava soğutmalı Sakarya chiller sistemleri yanında mini chiller soğutma sistemleri imalatını gerçekleştirmektedir. Bu mini chiller soğutma sistemleri içerisinde 36 tip kondenser bulunmaktadır. Bu kondenserlerin kapasiteler 2 ila 508 kW arasında değişim göstermektedir. Uygun soğutucu akışkanları bütün HFC ve HCFC şeklindedir. Deniz suyuyla çalışan kondenserler ve e-katalogda bulunmayan maksimum sığada kondenserler için şirketimizle iletişime geçiniz.

Paket Tipi Chiller Soğutma Sistemleri

Paket tipi chiller soğutma sistemleri plastik makinaları için üretilmektedir. Aynı zamanda klima sistemleri, MR sistemleri, muhtelif maksatlı, soğuk su ihtiyacı için üretilmektedir. Merkeztrade dış ortamda çalışan ve kapasite tablosundaki soğuk su çıkış sıcaklığını verecek biçimde tasarlanmaktadır. Soğutma sistemleri cihazlarımız bütün boru ve kablo bağlantısı, gaz yağı şarjı. Ve gerekli bütün testlerden geçmiş ve yerine yerleştirilmeye hazır bir şekilde kargolanmaktadır. Soğutma sistemi ana gövde, soğutma kompresörü, kondenser, evaporatör, fan ve motoru, elektrik kumanda panosu. elektronik kontrol sistemi, soğuk su tankı, soğuk su devresi gibi elemanlardan oluşmaktadır. Bununla beraber kapasitesi 3,32 kW ile 377,2 kW arasında değişmektedir.

Soğutma sisteminin ana gövdesi cihazın alt şasesi üzerindeki ağırlık taşıyacak konstrüksiyondadır. Ayrıca uygun kalınlıkta galvanizli saçtan imal edilmektedir. Bununla birlikte sökülebilir bağlantı olmaktadır. Soğutma cihazı böylece paslanmaz. Bütün saç aksamı üretim öncesinde fırın boya ile bağlanmaktadır.

Cihazlarımız hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz. İletişim numaramız iletişim sayfamızda yer almaktadır.