Siirt Chiller Sistemleri

SİİRT CHİLLER

Siirt Chiller sistemleri 1 kompresörden 4 kompresöre kadar kombine çalışma özelliğine sahip olmaktadır. Hava soğutmalı, su soğutmalı cihazların kapasitesine göre scroll tip, yarı hermetik tip soğutma kompresörleri kullanılmaktadır. Ayrıca Siirt Chiller sistemleri genellikle geniş ve çok katlı binalarda tercih edilmektedir. Bu cihazlar üstün merkezi soğutma sistemleridir. Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak farklı kondenser tipleri ve Merkeztrade in üretimini yapmaktadır. Bununla birlikte Chiller sistemleri cihazlar çevre dostu olup çevreye zarar vermezler. Hızlı bir şekilde ortamı soğutması, yüksek verimliliğiyle avantaj sağlamaktadır. Cihazlar sayesinde siz de oteller, hastaneler, iş hanları, fabrikalar, üretim tesisleri. plastik üretim tesisleri ayakkabı imalat tesisleri, kozmetik imalat tesisleri gibi büyük ve geniş alanlar için yüksek performans göstermektedir. Chiller soğutma sistemi cihazlarına merkeztrade aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Hava soğutmalı chiller sistemleri ürünlerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Isıyı havaya atan hava soğutmalı chiller sistemleri hava kaynaklı soğutma grubundan birçok model sunmaktadır. Scroll kompresör tipinde çalışan modeller hızlı montaj, kurulum ve kolay bakım imkânı sağlayan tasarımlara sahiptir. 40-161 kW kapasite aralığına sahip hava soğutmalı chiller sistemleri aşırı sessiz çalışarak gürültüye sebebiyet vermemektedir.

Su ve Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri Cihazları

Su soğutmalı chiller sistemlerini yine internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Kısaca su kaynaklı soğutma grubunda en doğru tercihi yapmanız adına bizi aramanız en sağlıklı olanıdır. Absortpsiyonlu, santrifüj, vidalı gibi birçok kompresör tipine sahip su soğutmalı kompresörler çevre dostudur. Binalar için yüksek performans sağlayan su soğutmalı chiller, hava soğutmalı chiller gibi sessiz çalışmaktadır. İş merkezi, hastaneler, oteller gibi birçok işletmede ve sektörde rahat ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz özelliklerle donatılmaktadır. LCD ekranından rahatlıkla takip edebileceğiniz bu cihaz sektörün en düşük soğutucu akışkan kaçak oranı sebebiyle üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

40 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle siz müşterilerimizi memnun edebilmek adına çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Son olarak daha fazla bilgi ve teklifler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece fiyatlandırmalar dahilinde chiller soğutma grupları hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve istediğiniz ortama en uygun ve bütçenize en uygun modelleri size temin edebiliriz.